Životnost spermii

?-?

Erikha000, a to zena, ktora nemava orgazmus nema sancu otehotniet, alebo ako? Alebo ma mensiu, jak tie, co orgazmus maju?

erikha00

No tak otom ze ci sa da otehotniet ked mas na prste,a tak palcujes,teoreticky a prakticky nie,pretoze zena moze otehotniet iba pri orgazme,ked tie stahy maternice,a celeho svalstva su najsilnejsie,co umoznuje posun semena dalej k vajicku,a preto dakto mudri vymyslel aj ejakulaciu,ten silny prud,ktory \\\"posunie\\\"c o najdalej spermie,takze s prstami je minimalna sanca,...

erikha00

No tak otom ze ci sa da otehotniet ked mas na prste,a tak palcujes,teoreticky a prakticky nie,pretoze zena moze otehotniet iba pri orgazme,ked tie stahy maternice,a celeho svalstva su najsilnejsie,co umoznuje posun semena dalej k vajicku,a preto dakto mudri vymyslel aj ejakulaciu,ten silny prud,ktory \\\"posunie\\\"c o najdalej spermie,takze s prstami je minimalna sanca,...

erikha00

No tak otom ze ci sa da otehotniet ked mas na prste,a tak palcujes,teoreticky a prakticky nie,pretoze zena moze otehotniet iba pri orgazme,ked tie stahy maternice,a celeho svalstva su najsilnejsie,co umoznuje posun semena dalej k vajicku,a preto dakto mudri vymyslel aj ejakulaciu,ten silny prud,ktory "posunie"co najdalej spermie,takze s prstami je minimalna sanca,...

,,,,

kiki odkedy je prirodzene prostredie spermii posva?Ktora zena tvori alebo vylucuje spermie?:-D
Spermie sa musia ci najskor po ejakulacii dostat cez krcok maternice do maternice,aby prezili.V posve nemaju sancu,v jej kyslom prostredi.Ved preco ich je tak vela v ejakulate?

1991

ahoj zo vsetkeho vyhukana....podla mna ti nic nehrozi ved predsa ked tampon vyberas tak nedavas prsty dnuka..podla mna sanemas coho bat....:) ty mas ete lepsi pripad...ja o mojom radsej ani nehovorim...

milankomilo

TAKZE DOSTALA KRAMI ... VSETKO JE OK ... TERAZ SI UZ TAKY VELY POZOR BUDEM DAVAT ZE AZ ... DAKUJEM VAM ... MAJTE SA