Životnost spermii

zo vsetkeho vyhukana

A este dodam, ze mestruaciu som mala vtedy 5-ty den (mavam 6-7) a sice som to semeno na rukach nemala, ale som sa ho vtedy dotykala prstami, ked som mu chcela stiahnut ten kusok papierovej vreckovky, nic viac... :-/. diky moc

zo vsetkeho vyhukana

Ahojte,
hmm, aj ja by som mala podobnu otazku, len sa prosim nesmejte, a kazdu normalnu odpoved privitam. Pokusim sa to opisat detailne, aj ked to mozno bude zniet blbo. Nemala som sice este pohlavny styk, ale s priatelom praktizujeme ine "predmilostne" hratky. Vcera som mu to prvykrat robila oralne, neurobil sa mi na ruku, ale rovno do vreckovky. Za par minut na to, som mu urobila este raz (tak trenovat treba :-P), ale na zaludi mal kusocek papierovej vreckovky po prvom pokuse, ktoru som mu davala dole, kedze ju tam mal nalepenu, tak som mu to musela nakoniec az uplne ustami dat dole :-/... Za tym uplynulo nejakych 30 minut, kym som sa dostala domov, letela na zachod, pretoze som uz musela :-P, a vlastne iba tamponovu snurku som si hned nahmatala a vytiahla. Odtial som sa supla pod sprchu a mydlom sa kompletne vyumyvala. Za tym som si zaviedla novy tampon. Ze sa prosim vas ani nahodou nemoze stat taka vec otehotnenia? Pretoze som si tu nasla take fora, kde neviem, ci dotycni ludia iba zartovali, alebo to, co pisali, mysleli fakt! Ruky som si pred zavedenim dalsieho tamponu fakt riadne umyla, a teoreticky tam bol aj ten casovy odstup minimalne polhodiny...Akurat len, ze stary tampon som si vytiahla pred umytim ruk, ale tam si vlastne clovek ruky do posvy nezavadza. Prosim, odpiste mi, ale normalne, co si myslite. A nemam 18 rokov, mam viac! Ale su to moje prve sexualne skusenosti a ste vlastne jedini, ku ktorym sa viem obratit. V takychto chvilach lutujem, ze nemam viac skusenosti. Ale aj pokrocilym vekom moze klast clovek mozno hlupe otazky, tak sorry :(.

niekto

hm tak kamoske povec ze nejake to mozno prezili ( napr pod nechtami )
ale urcite sa nedostali k vajicku takze nech nestresuje :oP

suzi131

prosim vas...mozem sa spytat???ide o moju kamosku,ktoru trapi jedna vec a ja uz neviem co jej mam povedat...bola vonku s chalanom a ona ho vy...par kvapiek jej vyslo na ruku,kedze bola zima a fukal vietor a utrela si ruku ,myslim ze to neprezili...po pol hodine si ale tu ruku dala do seba...moze z toho nieco byt????prosim

nepodstatne

Spermie na vzduchu preziju len do doby, ked vyschne tekutina, v ktorej plavaju (ejakulat) ked to vyschnem, okamzite odumieraju.(prinasa im to "ziviny", potrebuju to na prezitie)
Ked to uschne.. smola. To, co chlap vypusti pri ejakulacii nie su totiz len spermie, oni aj v niecom plavaju.

mukara

A ked partner ide najprv na WC a az potom sa následne na to do mna vystrieka nepokapú tie potvorky spermie kôli tomu že sú tam v penise ešte zvyšky moču? Ved potom sa uz neda otehotnieť