chceme a nemame .... :-(

wiloka

mesna, blahozelam k dcerke, urcite vam robi radost. To nevadi, ze mate adoptovane dietatko, ja by som napriklad nikdy nepristala na spermie niekoho cudzieho. ked to nemoze byt nase spolocne, nech to nie je nikoho... A teraz to je vase najspolocnejsie! Nech je vam zdrave.

mesna

ahojte viem presne o čom tu píšete tie ktoré chcete zúfalo otehotnieť. Ja som sa o to snažila 5 rokov a nič boli sme niekolkokrát aj na umelom oplodnení no neuspešne. Moj zdravotný stav sa výrazne zhoršil a my sme sa s manželom rozhodli adoptovať si dieťatko. Za 9 mesiacov nám plakalo v postielke 10 mesačne dievčatko ktoré ma dnes už 3,5 roka a ani nás nenapadne že sme ju nesplodili my dvaja.

Ivka 1

Mame velmi dobre skusenosti s prirodnymi doplnkami, mozu ich preventivne uzivat aj obidvaja partneri, zvlast ak partnera nemozete dostat na spermiogram. Samozrejme sa lepsie pomaha ak pozname zdravotny stav oboch partnerov ale da sa aj takto.

RNG

pomocku na otehotnenie su tie co podporuju normalne hormonalne hladiny, tj yam pupalkovy olej, damiana, a Dong Quai, ktory zlepsuje aj sex. Tiez neslobodo zabudnut na dostatok zinku.
Po otehotneni nebrat ani pupalkovy olej, ani borakovy!

hope

ono to nie je take jednoduche zistit presne plodne dni, ja som mala pravidelnu menst. a nemohla som otehotniet, to znamena ze stale mi ta ovulacia neprebehla aj ked sa moje telo spravalo ze ovuluje, je to proste individualne, mozno by bolo dobre si odsledovat hned po mendzese bazalnu teplotu tusim hned nejako skoro rano sa to ma sledovat a pravidelne o tom istom case. ked je zvysena vtedy pekne sexik a je to tam :-) inac ja som mala aj vypocet od Jonasa a potvrdil sa mi aj ked sice az nejako po skoro roku ale vyslo to presne. ved aj sam Jonas vravel, ze to treba skusat aj 2roky. potom je to uz pripad pre lekarov. no odporucam ziaden stes. papa

siskaa

Poloha zozadu je dobra, len ak mas maternicu otocenu dozadu, inak je najlepsi misionar. Ved si zisti, kedy mas plodne dni, preboha, mne je cudne, ze to zeny netrapi, az ked chcu mat deti, tak ich trkne, ze o svojom tele nic nevedia.

Rea2425

dnes som bola na vysetreni a na sone lebo M som mala 1 den ze mam opuch maternice a ze tam ete nic nevidi. Byva mi zle ale test mi nic neukazal.

kika32

Ja som presne v tej istej situacii. My sa snazime od augusta 2008. Kazdy mesiac si kupujem tehotenske testy,ale stale nic. Asi to bude naozaj v psychike.Minule som sa pristihla,ze uz sa s manzelom nemilujem ,ale robim deti.Znama mi odporucila skusit to pocas menstruacie, ona tak otehotnela 2 krat, teraz cakaju 3 miminko je v 4 mesiaci a zase otehotnela pocas menstruacie. Kazde zenske telo je ine. No nic neostava iba skusat. Ze vraj poloha zo zadu je dobra a tak drzat nohy hore.

hope

ahojte, my sme sa tiez snazili skoro 2 roky, a prislo to ked sme najmenej cakali, menila som v ramci firmy poziciu, tesila som sa ako male babo a sup ho do mesiaca som bola tehotna, a vies preco? lebo som nato vobec nemyslela, a este som k tomu mala skusky, na gyndu som sla a uz mi povedal ze som v 9tt, tak som sa tesila, ale kedze mam uz viac rokov, tak ma cakali rozne vysetrenia ale vsetko stoji zato, len nech moj maly anjelik je v poriadku. termin mame koncom Septembra. Takze sa nestresuj, nemysli nato a pride to ani sa nenazdas.