chceme a nemame .... :-(

kraaska

acera nezufaj,urcite sa aj vam podari :)) my sme sa kolko snazili,vzdy ked mi meskal menzes utekala som do lekarne pre testy a nikdy nic,uz som si spravila tolko testov ze az...a ked mi v oktobri minuleho roka vysli dve ciarky neverila som tomu :)) teraz som 7mom mesiaci...

acera

Je to jak naschval kto nechce mam.Ved ja si na to pockam viem ze 8mesacou neni dlha doba ale pre mna je. moja kamaratka ma s tym ine skusenosti pred 3mesacmi dosla z porodnice ma kraneho chlapceka.skoncilo jej sestsonedelie a sup s manzelom pod perinu a sup na potrat.uz tretie dieta si nemohli dovolit.ked mi to povedala tak mi bolo do placu preco ty mas a ja nemam.

vivka

Sranda, niekomu sa to podarí na prvý krat aj pri prvom sexe a nečakali to, a keď niekto chce tak to nejde. To je jak naschval.

neprezradim

no vidiš to acera?? teraz som si citala prispevok od sokovanej a ta ma problem uplne opacny...zelam ti aby sa ti podarilo čo najskor otehotnieť, ja som momentalne v 26 tt ale poviem ti, že 8 mesiacov este nie je dovod na paniku..neboj to pride samo, ked to vobec nebudete čakať, vela stastia:D

semidami

8 mesiacov nie je taka dlha doba. nam to trvalo tri roky a prislo to samo od seba. ale sestra mala vacsie problemy. ta sa liecila v blave v ustave alternamedica (najdi si to na google) a teraz ma dve krasne dcerky.

rebike

Aj ja som uz pocula tu polohu odzadu.Nemyslite stále na to ze to idete robit kvôli bábätku.Ked sme sa moc snazili ani nám sa nedarilo.Potom na velké prekvapenie prislo to.Uz má 11 preč a má aj sestricku.Prajem vám vsetko dobré.

klierka

Je vrcholne nemoralne zarabat tu na nestasti druhych, ze /,/? Aloe Vera je sice dobra vec, no tak isto moze pomoct aj cviklova stava, takze zamysli sa nad sebou.....

xyzaaa

alica7 spermie dozrievaju v semennikoch az cc 80dni, potom sa zdrziavaju v nasdsemennikoch kde este asi tri dni na dozretie potrebuju.
Preto pary ktore sa miluju kazdy den vacsinou nesplodia potomka z dovodu nezrelych spermii.
Cize spermiam treba 72hodin na to aby boli oplodnenia schopne.