Je epilator dobra vec?

karilss

Ahojte. ja mám doma lasérový epilátor tento: -odkaz odstránený- a som s ním úplne spokojná ..- jasné že výsledky neuvidíte po týždni, ale chce to trpezlivosť, keďže to nie je také silné ako v salóne.. keby bolo tak by sa asi polovica žien kvôli kráse a hladkej pokožke dopálila))

ekuuuuuus

ja mam epilatory aj od Braun,aj Phillips,sice starsie typy asi tak spred 5 rokov-ale princip je ten isty. Podpazusie-super,nezarastaju chlpky(a ked tak 1 za pol roka),ale 1x to bolelo aj 2 dni,potom o.k.,je to lepsie,nohy ked si epilatorujem,tak vrastaju chlpky neviem preco,aj pilingujem,ale je to tak vzdy-takze na nohy skor ziletku pouzijem

nunulik

No ja som dostala epilator na Vianoce no zaujimave..zistiť že to tak strašne bolí včera som ho vyskúšala ale prekonala som sa podpazušie som zvládla na prvý raz! Síce po etapách ale dá sa to trošku som predýchala uvidíme čo to bude ked na to pojdem 2 krát .. pokožku treba fakt napnúť vtedy to menej boli.. ale po holeni žiletkou by som už dnes mala chlpky..

623

Ja mam philips a som maximalne spokojna v zivote by som ho nevymenila z ziletky. Ked si raz azcnes depilovat tak sa nema kombinovat z holenim... ani to neodporucam holenie po depilacii boli. A suhlasim tu s par ludmi.... chlpky budes mat stale pretoze ti nerastu vsetky naraz v rovnakej intenzite, a to ze zarastaju je tiez pravda, no da sa bojivat aj stym... :) prajem pevne nervi pri depilacii

scientist

pocujte, myslite ze je dobry ten najnovsi epilator Braun? ten co sa da pouzit aj do vody... lebo ja mam teraz uplne taky najlacnejsi od Phillips, nema ani pinzety, ma kovove disky a ked sa mi trochu smykne ruka tak sa tym aj poranim... tak som rozmyslala ze si kupim nejaky novy, s pinzetami. Je zbytocne si kupovat ten do vody alebo to s nim naozaj menej boli? Viete, ak uz do toho vrazim 100 eur tak by som to rada pouzivala aj na citlive miesta ako napr. intimne partie...

goccia

mozem ti popisat len skusenost, ktoru poznam. Kazdy mozno reaguje inak.

1. to, ze si chlpky jeden den vytrhas, neznamena, ze mas na tri tyzdne pokoj. pretoze si nevytrhas vsetky a tak ti niektore jednoducho zostanu z pokozky trcat

2. kedze bod 1., musis to bud doholit alebo dotrhat dodatocne. To znamena, ze aj cas, kedy ti zacnu zase rast, nebude v jeden den, ale priebezne

3. priserne to dokaze svrbiet, ked sa ti zacnu cez kozu "predierat" vytrhnute chlpky, co zase rastu. Moze sa stat, ze si to budes skriabat az sa ti porobia chrasty

ale ako hovorim - kazdy moze mat svoje skusenosti a treba to vyskusat :)

ladenka 2098

Ahojte na vianoce som dostala epilator braun Silkepil 5. Prva skusenost- cakala som ze to bude boliet viac ale tie zacervenane nohy potom hroza. Ako dlho potrva pokial si na pokozky zvykne a ako dlho vydrzia nohy hladke

suns

babyyy...uplne ste ma motivovali s tym epilovanim :) povedala som si, ze nie som ochotna holit si nohy kazdy den ! tak som jedneho pekneho vecera zobrala moj bielo-ruzovy zazrak a isla som na to :) bolelo to ako cert :D ale vydrzala som :) samozrejme nie hladke oholenie, ale uz som si vcera 3x epilovala v priebehu asi 3 tyzdnov a bolo to super ! trochu bolest..ale to nic :) parada, dakujem za odvahu! :)

suns

babyyy...uplne ste ma motivovali s tym epilovanim :) povedala som si, ze nie som ochotna holit si nohy kazdy den ! tak som jedneho pekneho vecera zobrala moj bielo-ruzovy zazrak a isla som na to :) bolelo to ako cert :D ale vydrzala som :) samozrejme nie hladke oholenie, ale uz som si vcera 3x epilovala v priebehu asi 3 tyzdnov a bolo to super ! trochu bolest..ale to nic :) parada, dakujem za odvahu! :)