Je epilator dobra vec?

siu4

Ja pouzivam epilator uz niekolko rokov a nedam na neho dopustit.Je pravda,ze zo zaciatku sa ta bolest nedala vydrzat,ale po 4-5 pravidelnych epilaciach bolest vyprsala a teraz uz necitim takmer nic.

suns

ja mam epilator uz 2 roky, pouzila som ho 2x - to sa neda vydrzat.. mam ten Braun - bielo-ruzovy.. je mozne, ze by bol nekvalitny? pomaly trha? neviem tu bolest prekonat.. ach :)

Jaja123

Ahoj...chcela by som si zaobstarat epilator,ale je take velke mnozstvo na trhu,ze nemam ani potuchy,ktory je dobry...nechcem nic drahe,ani ziadne specialne hlavice na to a to...nevie mi,prosim ,niekto poradit,ci je dobry braun len s 20 pinzetami? alebo je lepsie zainvestovat do niecoho drahsieho? poradte,prosim :-) vdaka

bonduelle

Keď vravíte, že vám zarastajú chĺpky, tak skúste pri každom sprchovaní si urobiť píling na nohách. Ja ako píling používam takú kefu s dlhou rúčkou, neviem ako sa to volá, ale je to určite najúčinnejšia vec, po pílingu pekne nakrémovať a myslím, že chĺpky by už nemali viac zarastať. Mne zarastali aj po obyčajnom holení žiletkou, mala som aj nepekne červené zapálené bodky po zarastaní, a keď som si kúpila epilátor trošku som sa bála ako to bude zo zarastaním. Niekde som sa dočitala to s tým pílingom, a musím zaklopať, ale ani jedna vyrážka, dokonca aj tie staré zmyzli.

michajela

ja mám PHILIPS SATIN ice, super, aj na holenie aj trhanie.. tiež si myslím, že len epilovať, dokonca chodím na kozmetiku na vosk podpazušia a rúk, to sama doma nezvládam:-))) bolieť bolí, treba to robiť poctivo, po väčšej pauze je človek zas na začiatku..