Je epilator dobra vec?

usiko

epilator pouzivam uz 15 rokov a prestala som. poprve, chlpky to neoslabuje, prretoze terz v zime som si prestala epilovat s tym, ze si zacnem holit a je to take iste ako bolo pred 15 rokmi...a po druhe, boli to a uz ma to nebavi....tak som zacala holit a som spokojna,,,,

datelinka

tak, ja mam braun a uz som poskulovala po novsich, ale nevidim dovod, kym mi tento moj 7-rocny starcek robi stale rovnako dobru sluzbu, ako na zaciatku.

sharon stone

ja mam braun a tiez mi robí dobru sluzbu.Dokonca ho začala použivat aj moja 14 ročná dcera.myslim si,ze epilovat nohy je lepsie ako holit,lebo ich vytrhavas aj s korienkom,tým padom chlpok oslabujes.Na bolest si časom zvyknes,ale odporučala by som kvalitnejsístrojček,tie lacné a neznačkové sa kazia a nevydrzia ti dlho..

dionee

a boli to aj ked epilujem dlhsie chlpky, to radsej oholit a po 3 dnoch vyepilovat.
A sitove epilatori bolia. Kvalitne nie.

dionee

Mam philips satin ice. Nezarastaju chlpky vobec.
Dobry typ ak vas to boli, je ze si to urobite po kupely. Vydrzi to asi tak mesiac neholit sa. A fajn je, ze ked chplky rastu , nepichaju ako po klasickom holeni . A menej su viditelne. Urcite by som uz neprechadzala na holenie. Ved oholim a na druhy den picham.Onicom. Radsej depilovat. A este ono to boli prvych par tahov potom uz prestane.

vilaamalka

ja mam už dlhe roky phylips satinelle a som s nim spokojna, nemusim kupovať žilety a ani sa neporežem, pri holení žiletkou som musela si nohy holi každy druhy den, nakolko mi rýchlo rástli chlpky na nohach , takto bez holenia vydržim 2-3 týždne, ked mam čas tak len prebehnem depilátorom po nohach ked vidim nejaky ten chlp, lebo nerastu rovnako ako pri holeni žiletkou a je to v pohode, prvýkrat to boli a zaleži aj na tom kto má aky prah bolesti a potom už nie, tkaže ja by som iný sposob ani nechcela

S1M

Ahojte,
Ja mam Braun. Chlpky obvykle zarastaju ale co vam mozem odporucit co u mna funguje je, ze to kombinujte s holenim ;) Ja sa oepilujem a potom o par dni oholim a chlpky nezarastaju. Alebo pouzivajte pri sprchovani peeling ;)

rowenta

caute baby
pisete ze pouzivate braun.nemate problem so zarastanim chlpkov? ja mam - na nohach a aj vsade, kde depilujem, pritom ked som si nohy len holila, taketo problemy som nemala..myslite, ze to moze ovpylvnit aj epilator? ja mam rowentu tak za 1500 skk

masasko

ahojte, aj ja mam Braun silkepil už asi 3-4 roky a som spokojna, funguje ako hodinky :). Ja zvyknem striedať holenie a epilovanie, je to pohodlnejšie, chlpky potom pravidelnejšie dorastu a aj sa lepšie epiluje, a použivam ho aj na oblast bikin, tam je to trochu bolestivejsie, ale časom sa da na to zvyknut.