Je epilator dobra vec?

weronyka

Určite je pravda, že po častejšom epilovaní to bolí menej, no mne vŕta hlavou, či to nebude spôsobené niečím takým, že nervové zakončenia akosi znecitlivejú. Dokonca som počula, že sa tvoria kŕčové žily, no dúfam, že sú to len fámy a žiadna pravda v nich nie je.
Vie niekto o tom niečo viac?

weronyka

Určite je pravda, že po častejšom epilovaní to bolí menej, no mne vŕta hlavou, či to nebude spôsobené niečím takým, že nervové zakončenia akosi znecitlivejú. Dokonca som počula, že sa tvoria kŕčové žily, no dúfam, že sú to len fámy a žiadna pravda v nich nie je.
Vie niekto o tom niečo viac?

sade8

no ja som raz vyskusala a povedala som si nikdy viac, chcela som to vyskusat aj ked som pocula negativne nazory na to......vyskusala som a stacilo, dost, postaci mi ziletka.

Hanah89

Ja používam Philips Satinelle, skvelá vec, najprv som ho používala iba na nohy ale na jar som sa odhodlala aj na podpazušie a na bikiny a aj pod bikinkami :) dosť to bolí ale dá sa na to zvyknúť a potom má človek tri týždne pokoj od holenia.

názor

je to čisté sado-macho - istotne to vymyslel dáky chlap čo ani netuší ako ukrutne to bolí..ale pôrod je horší.len ho neabsolvuješ každé 3 týždne.

kitana

Ahojte, chcela by som sa vas opytat, ci mate niekto problem s tym, ze po depilacii epilatorom Vam zarastaju chlpky pod pokozku? Nikdy predtym sa mi to nestavalo a zrazu za kazdym ked si odepilujem nohy tak mi rastu chlpky pod pokozku, dost to svrbi...zda sa mi, ze sa to stava ked idem s odepilovanymi nohami na priame slnko. Neviete mi poradit co a ako? Bola by som Vam vdacna. Dakujem

kuki

je to dobre, mam Rowentu,vydrži to dlhšie ako holenie ale riadne to boli, vždy...vydrži to tak 2-3tzž. stal 2tis., je to epilacia nasucho fuka pri tom studeny vzduch

Luulii

Ano, epilator je dobra vec. Ja mam epilator od firmy Braun a som spokojna. Pouzivam ho hlavne v lete, v zime staci ziletka. Najprv som ujukala od bolesti (to sa priznam) a robili sa mi cervene flaky z podrazdenia, ale ked som si dala hydratacne telove mlieko, ukludnilo sa to a efekt stal za to. Chlpky nerastli tak rychlo, ako pri klasickom holeni a niekto tu aj spominal, ze boli jemnejsie, tak to je pravda. Myslim, ze ta bolest sa da prekonat a stoji za to, je to sila zvyku. No ine ako nohy by som si fakt nevedela epilovat, asi by som odpadla od bolesti :D

lusiee

pre mna najlepsie kozmeticka. ja sama si nedokazem blizit. jednoducho pridem vyskube mi to je to uplne ina bolest ako epilator ktory ti trha chlpky po troch a voskom vam to len strhnu a zaboli to len v tej seknunde. dlho som sa odhodlavala ist na depilaciu voskom. ale verte mi ze to je asi ten naj sposob ako sa toho zbavit a mne napr uz nezarastaju. a to som mala hrozne. teraz mam take jemne ze ich ani nevidno. a kozmeticka vam spravi vsekto podlazusie bikiny nohy.. asi tolko..