AKO SA ZBAVIT OPALENIA SAMOPALOVAKOM?

Príspevok v téme: AKO SA ZBAVIT OPALENIA SAMOPALOVAKOM?
qal

caute baby,dala som si samopalovak na tvar,ktory mi darovala kamaratka a vyskusala som ho(povodne som ho chcela odlozit na leto ale chcela som ho teraz otestovat)a zafarbil dost dobre,bronzovo,ale v tomto rocnom obdobi sa to na mne(mam plet ako vapno)zda neprirodzene!
Chcela by som sa toho do zajtra zbavit,ale neviete ako?Neakou alkoholovou plet.vodou,alebo peeling?Napadlo ma,ci by moju bledu farbu nenavratil aj Aknecolor light,ktory by som si mohla dat na miesto make-upu,kym to nezmizne.Prosim poradte,nemozem takto ist zajtra do prace.

qal

aknecolor som pouzivala ked som bola mladsia ako make-up,viem,ze to make-up nie je ale vtedy som bola mlada,neskusena...ale niako vazne mi neuskodil,pretoze som vzdy mala pod nim dobry hydratacny krem.Teraz mam akne len tak v mensom,ked mam mestruaciu,inak ani nie.
Ten samoopalovak som si davala vcera poobede a ked som si vecer cistila plet,tak som mala pocit,ze tamponik je trocha zhnednuty-a to som nemala make-up,puder nic...takze si myslim,ze ten samoopalovak by sa mal dat trochu \\\"zmyt\\\".

welka

Pozor aby si si tym peelingovanim jazvy nenarobila. Z vlastnej skusenosti viem, ze cerstvo naneseny samoopalovak neodstranis nicim, az po par dnoch zacne povolovat, vtedy zaberie peeling, citronova stava, atd.....

latika

Nepomoze nic, len cas... je mi luto.A aknekolor by som vobec nepouzivala na tvojom mieste, pokial nemas akne..je to liecivo, nie make-up..