Marihuana a jej liecive ucinky

marihuman

hulim 5 rokov a o marihuane mozem povedat ze je to jedna s dobrich veci co ma stretli .aby som neopakoval liecive ucinky tak napriklad po uziti sa citim ovela lepsie som bez stresu som sustredenejsi a hlavne mi dava ten pocit uvolnenia a stastia ... ten co napisal ze ty co hulia su fetaci tak nech si zisti co to slovo vlastne znamena !!! poznam vela ludi ktori hulia a vetsina z nich su v pohode ludia oproti vsetkym tym alkoholikom a kazdodennym stresujucim ludom ktory robia ten svet takym akym je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

darika

ide mi rozhodit nervy,ked pocuvam od fetakov,ako ma trava liecive ucinky.Pritom su to len obycajni fetaci,ktori sa schovavaju za vedu a o ozajstnych ucinkoch nemaju tusenia.
babe
ked budes chciet hodit nieco rozumne,tak si to aj preloz.Este stale si na slovenskej stranke a nie vsetci tu vedia anglicky.

Denz

marihuana ako ju nepoznate:)

Konopný olej
Omega-3 blokuje tvorbu histamínu, a tým brzdí rozvoj alergickej reakcie. Konopný olej obsahuje omega-6 a omega-3 kyseliny v ideálnom pomere 3:1, a pomáha tak zmierniť alebo dokonca úplne vyliečiť kožné problémy, ako je suchosť pokožky, atopický ekzém alebo lupienka. Olej obsahuje i veľké množstvo vitamínov (A, B1, B2, B3, B6, C, D a E), ktoré v spojení s nenasýtenými kyselinami majú blahodárne účinky. Obmedzuje vznik nových vrások, zmierňuje alebo zamedzuje prejevom akné. Pôsobí veľmi dobre tiež ako olejový zábal na vlasy a jeho vtieranie do nechtových lôžok posilňuje rast a zdravie nechtov. Vďaka výnimočne vyváženému zastúpeniu nenasýtených esenciálnych mastných kyselín je konopný olej považovaný za vôbec najhodnotnejší z rastlinných olejov.

vevericka

0vecka..neporovnvam len jeden joint a jednu cigaretu, toto vyplyva aj od ludi, ktori pracuju s onkopacientmi..hulici maju ovela vacsie problemi ako "obycajni" fajciari..aj ked svinstva narobia obe..

babe

12 Questions

1. Has smoking pot stopped being fun?
2. Do you ever get high alone?
3. Is it hard for you to imagine a life without marijuana?
4. Do you find that your friends are determined by your marijuana use?
5. Do you smoke marijuana to avoid dealing with your problems?
6. Do you smoke pot to cope with your feelings?
7. Does your marijuana use let you live in a privately defined world?
8. Have you ever failed to keep promises you made about cutting down or controlling your dope smoking?
9. Has your use of marijuana caused problems with memory, concentration, or motivation?
10. When your stash is nearly empty, do you feel anxious or worried about how to get more?
11. Do you plan your life around your marijuana use?
12. Have friends or relatives ever complained that your pot smoking is damaging your relationship with them?

mariaCHUANA

A predstavte si ze s vami vobec nesuhlasim..a to hulim uz sest rokov a nie tak ze raz za mesiac ale dennodenne viacej krat a mam na weede vyvinutu silnu psychicku a uz asi aj fyzicku zavistlost...liecila som sa aj ambulantne ale vykaslala som sa na to po tom co mi to vydrzalo mesiac a to som na to brala aj lieky!..ak sa marihuana stane vasou kazdodennou rutinou a niecim co vas sprevadza kazdym dnom od rana do vecera riesite si nou zle stavy a problemy a ste este clovek s dispoziciou na zavistlost tak VERTE vy mili pani hulici ze vam to moze pekne prispiet k dusevnej poruche..z mojho zivota sa stalo NIC.velke nic..neviem sa k nicomu dostat a nonstop len myslim na weed mam depresie a uzkosti a ked sa nenahulim skoro ani z domu nevidem a o ostatnych cinnostiach nehovorim..a su hluposti ked truby co nevedia o makaku nic vravia ze vysadenie celkove nesposobuje ziadne fyzicke priznaky.prvym hned je nespavost prve dni al.aj tyzden urcite,nechut do jedla,nervozita,busenie srdca,uzkosti// atd..a to su podla mna fyzicke priznaky..lenze to vy sviatocni hulici nepochopite!stretla som sa s ludmi,ktory boli kvoli nej na lieceni a neboli to patnast ani 20 rocni ludia ktory by tam boli poslani rodicmi!ganja je proste moja laska no zaroven ju nenavidim a neznasam zato ze existuje lebo bez nej neviem byt a ze som sa zmenila o 360 stupnov k horsiemu a to ine drogy neberiem! a aj ked som za dekriminalizaciu atd tak som toho nazoru ze je to droga a ja som jeden pekny priklad zavislosti na marihuane..cize mudre hlavicky sa spametajte co tvrdite ze ziadna zavislost nieje!vazne ma vytaca niekto kto sa nahulil parkrat ,nic o tom blizsie nevie a bude to tu svetsky obhajovat ako dar od boha:D nevravim ze kazdemu cloveku moze weed sposobit to co mne,jednoznacne tam musi byt nejaka geneticka predispozicia ci uz na psychicke ochorenie al.zavistlost ..takze uzivajte s mierou a nech sa pre vas nestane vsetkym ako pre mna a drzte mi palce .