Tehotna ako to povedat

axy

Ja veru zasnem, zatial pozitivnej reakcie som sa od neho nedockala. Povedal, ze sme este neni pripraveni na dieta, kedze byvame v zahranici a az cca o rok nam bude prideleny trvaly pobyt a planujeme sa aj stahovat... A to ja mam 27 a on 34, takze vekom si myslim, ze je to OK. Nechapem tie recicky predtym ako ma rad deti a teraz toto. Ale dufam, ze to prejde po par dnoch, lebo inac neviem.

limetka335

axy neboj sa určite sa potešil:) ale vieš prvá reakcia no... ty si možno tiež trošku zaváhala ako to bude ďalej, ked si zistila, že bábo je na ceste....
držím palčeky aby ste si to dnes všetko vyjasnili:) určite to bude dobrý tatinko a len je toho asi na neho moc... vieš svadba a veci s tým spojené:)... pre chlapov sú také veci vraj stresujúce:)

zaburka

uvidis dnes ked sa porozpravate mozno len prva reakcia a sa nevedel spamatat isto nespal celu noc a ani ty :-) ale myslim ze ho to urcite prejde a bude rad ...

schelby

no nechapem, ked uz aj svadbu chystate, tak to je idealny cas aj na babo asi, ved sa asi neberiete len tak zo srandy,ale urcite ste planpvali aj rodinku. Nechapem jeho reakciu,ale taku si nezasluzi ziadna zena, ked to oznami partnerovi, ze je tehotna. Uz mal sediet s chlapmi v krcme a nasavat:-(

CMu_Q

axy - juuuj to muselo pekne zaboliet tvoje srdiecko :(( dufam, ze bude vsetko ok, ze je to len prva reakcia... po case bude podla mna stastnym ocinkom :)

axy

Tak uz som to oznamila, ale asi vacsie sklamanie som ani nezazila. Vcera sa moj drahy vratil zo sluzobnej cesty, mali sme krasny romanticky vecer, stale mi opakoval, ako ma velmi miluje a je stastny so mnou a to o mesiac planujeme svadbu. Tak som si myslela, ze ani idealnejsia situacia na povedanie, ze cakame babatko ani byt nemoze, pretoze vzdy mi rozprava ako ma rad deti... A tak to prislo, v posteli som mu to oznamila, ale na moje prekvapenie zareagoval tak, ze asi zartujem a odtocil sa o do mna, ze on ide spat zrazu a porozpravame sa o tom zajtra. Takto som sa sklamala :-(

lllllii

Skor j elepsia otazka ako to povedat rodicom ked mate 20 a ste tehotna a ste s priatelom 3 roky a nieste vydata a mate skolu...

kvietkova

axy, jaj co by som ja dala za to aby som mohla toto riesit :-))
mam niekolko tipov ako by som mu to povedala... napr. by som kupila nejake male ponozticky,alebo nieco a medzi 4 ocami mu to dala..