Bola si panna?

lulkaa

no tak moje prve milovanie bolo uplny trapas lebo som akurat dostala kramy takze vsade bolo kopu krvy!!! strasny pocit som mala ale nasrtastie moj partner to zobral s nadhladom :-) inak ma to aj velmi bolelo...:-(

ivette

Moja panenska blana mi praskla na gymnastike pri snure a to som mala 10. Nemusel asi ju davno mat a ani si
o tom nevedela. Nepamatam si vsak, ci som vtedy krvacala, takze Ti neviem poradit.

gomez

zvedavka, som samec a poviem ti, že musí. Pokiaľ tam nie je aspoň za kýbel hovädzej krvi tak som sklamaný. Aj vnútornosti by som privítal.

Apropooo, rieši sa to tu 3x denne. Tak buď rada že to malo taký hladký priebeh.

audioslave

nemusis vobec pri tom krvacat.Neboj,je vsetko ok.To len chlapy nemaju v tomto dost informacii a mysliam si hocico.Mna sa moj opytal,este davno asi pred 2 rokmi,ze o ktorej mam dostat kramy.Tak som sa smiala xixixixi

...

No ja som o to prisla pred tyzdnom, nebolelo ma to ani som nekrvácala, ani priatel nebol urazeny:D dokonca som si to uzila

simka

ja som zažila presne čo ty.tiež som bola spočiatku prekvapená,ale neriešila som to .ani partner.tak si to uzivajte a neriešte prkotiny.