antikoncepcia a antibiotiká

lleilla

informovana doktorka bola,ale mala som pocit,ze je z praveku a kukala na mna,ako keby slovo antikoncepcia este ani nepocula a jej veta- nemuseli by ovplyvnovat ma moc nepresvedcila o jej istote a k mojej to tiez nepribralo,takze skor by som sa spolahla na svojho gynekologa,ale s nim som toto zial konzultovat osobne nemhola-rovamycinom je aspon u mna liecby minimalne na par mesiacov,a antikoncepciu nevysadzujem ani nejem ako lentilky,tie mimochodom nemusim tiez

aluska

jaj tak to je rozumne vysadit na mesiac hak koli antibiotikam...cely hormonalny system moze ist do prdele pri vysadzovani a nasadtovani antikoncepcie...a inak ..to nevies ze vzdy treba upozornit hocijakeho doktora, ked beries hak, ze ju beries?hlavne ked ti predpisuje lieky?potom by sa mozno nestavali vsetky tie pripady ze baby sa tu stazuju ako im antikoncepcia uskodila...to ci ty volas milovanie alebo sex..to je mne jedno..nemusis ma chytat za slovicka..ja za to nemozes ze tu zeny beru hak ako lentilky a potom tu vypisuju kraviny na forum..toto neni ordinacia

lleilla

no,tak som az tak nezodpovedna,ze sa pytam a chcem radu len od zien,ktore brali tuto kombinaciu a maju potvrdene od svojho gynekologa,ze neznizuju tieto antibiotika ucinnost-vies mozno by bolo aj rozumne zvazit,ci brat antikoncepciu pocas liecby rovamycinom,nemusi hned sex(inak pre mna je to milovanie,ale kazdy sme iny) byt u kazdeho na prvom mieste,ale dik za radu,aj ked nepomohla

aluska

ja pokial viem tak bezne antibiotika neznizuju ucinok..pokym neberes nejake strasne silne tak by to malo byt ok...

a co tak si dat kondom ked ich beries?strasny problem, ze?ty beres antibiotika a chystas a sexovat?hm zodpovedne..

lleilla

Ahojte,mozem otazocku?O znizovani ucinnosti HAK antibiotikami viem.Ale vie mi ZARUCENE niekto potvrdit,ze kombinacia rovamycinu a antikoncepcie Yaz je bezpecna-prosim o radu len tych ludi,ktori maju ihfo priamo od svojho gynekologa.Ja tu moznost ist za svojim zial momentalne nemam,teda nemozem to s nim prekonzultovat.Nerada ba som kocikovala,teda rada,ale zial teraz mometalne to nie je ani trosinku realne :o).Dakujem

baskaaaa

prosim vas poradil by mi niekto?? vcera som si zobrala jednu tabletku penicilinu a pred vcerom som mala pohlavný styk je mozne ze otehotniem?? pomoze mi postinor?? dik za rýchlu raduuu

janekMY33

to je skvela konbinacia to moze uzivat nadalej ak chces byt tehotna.Antikoncepcia je ucinna asik 95% ked uzivas antibiootika tak skoro 99% ze neucinkuju

tekvicka

mne sa ten doktor co tam odpisuje zda tiez nejaky divny :) ale ja osobne by som si urcite pri antibiotikach davala pozor nech uz by boli akekolvek, co mi to pomoze ked mi napise ze to ucinok neznizuje a za chvilu budem kocikovat :) to mi pan doktor pride pomoct bavit? pokial si dieta nemozem dovolit tak opatrnosti radsej viac ako menej

oukydouky

minudskaaaa: nie, ja mu praveze neverim a ked nahodou budem chora a uzivat ATB, tak urcite sa budem chranit aj kondomom pre istotu...mne praveze doktor na tom fore pripada byt taky divny..na jeho rady by som moc nedavala :D

minduskaaa

oukydouky, - no tak ak chces byt tehotna tak tomu somarikovi gynekologovi ver co to napisal na stranke antikoncepcia.com, moja sestra tak otehotnela, pretoze brala sucasne HAK a ATB, takze si verte tym svojim doktorkom, je vsak pravda ze lieky proti bolesti a fakt len ojedinele druhy ATB neznizuju ucinok HAK, nevertie tym somarinkam... je lepsie byt poisteny ao to brat na lahku vahu ako moja segricka ktora ma 4 rocne chalanisko, good luck