co by ste v praci chceli zlepsit?

kattka

Ja by som chcela mať volne aj piatky. Takže tri dni aspon vkuse aby sme aj niečo mali z toho života. Takto prídem domov o pol šiestej a cez víkend upratujem... To ma už takto nebaví

...

dva dni do prace a pat dní volno!!!

stačila by možno pracovna doba,kde by ludia stíhali aj žit,nie len chodit do roboty,aj by viac ludi bolo zamestnaných keby sa skratil pracovný čas,aj by sme nemali "deti ulice"

jajka001_

som raz kdesi citala, ze v Japonsku ci kde maju poobednajsiu pauzu, moze si polhodinku pospat...tak to by som brala :))
je vedecky dokazane, ze tato pauza zvysuje vykon, pretoze telo a najma mysel sa rychlo zregeneruje, odstresuje a vykon sa zvysi o - neviem kolko ale dost - percent
taktiez ked si zamestnanci zacvicia pred zacatim prace, zvysuje to vykon, nabudi to telo a mysel, zvysi endorfiny, optimizmus, chut do prace
spolocenske podnikove akcie upevnuju vztahy, ak sa zucastnuju cele rodiny zamestnancov, este viac
v stravovani by som doporucila viac alternativ, zdravsie jedla, vegetarianske...
podpora dalsieho vzdelavania je tiez motivujuca, najma ak suvisi s dalsim postupom v praci