Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šampóny Head and shoulders

Príspevok v téme: Šampóny Head and shoulders
diana

Chcem sa vás spýtať na názor týchto šampónov (Head and shoulders). Vyskúšala som na moje mastné vlasy ten citrus fresh, ale nepomohol mi :( aj lupiny som z neho mala, no je tam ešte mentolový a ocean energy tie by mi na moje mastné vlasy nepomohli? ďakujem za rady. A je tam mentol a mentol 2 v 1 v čom je rozdiel? Ďakujem moc za rady.

forgi

ahoj ja som ho tiez pouzivala, no po rokoch to chcelo zmenu hlavne ako som zacala s farbenim vlasov. odvtedy elseve alebo loreal profesional, co som striedavo vyhodnejsie ako v dogerke objednavala z parfums.

gastanko2016

ja používam head and shoulders už roky a je to jediný šampón z ktorého ma nesvrbí hlava. Používam ale len ten klasický. Nie tie citrónové a iné odrody.

heso 222

Začala ma svrbieť tvár,krk a ramená.
Myslíte,že to môže byť z Head a shoulders citrus fresh? Predtým keď som ho používal tak bolo všetko ok ale v poslednej dobe keď ho použijem tak je zle. (Neviem či to je presne z toho ale hľadám radu alebo ak má niekto tiež podobný problém) Ďakujem. :)

7elizabet7

Ja som pouzivala sampony Head and shoulders ked som mavala lupiny a pomohli. Po rokoch som si kupila Head and shoulders Ocean energy. Mam vlnite a krepovite vlasy a po tomnto sampone som ich mala krasne. Ale kazdemu vyhovuje nieco ine.

Mimi323

Severanka, je veľmi veľa šamponov, ktoré majú lepšie a bezpečnejšie zloženie ale Oriflame to určite nie je.

[zruseny12]

mne osobne tento sampon pomaha...na lupiny...pouzivame sampon...OCEAN ENERGY...

...ale myslim,si ze lupiny nevznikaju len tak,ja som NIKDY LUPINY nemala,az ked zacali zravotne pproblemi aj lupiny sa objavili...
takze teraz neviem,ci mi ten sampon pomaha,alebo to,ze beriem doplnky...asi zo vsetkeho trosku...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.