Virus HPV - neistota,hrozny pocit

Príspevok v téme: Virus HPV - neistota,hrozny pocit
kassen

Ahojte, neviete mi niekto poradit o viruse hpv? dnes mi lekar povedal vysledky citologie a skoro ma porazilo..neviete niekto po akej dobe sa ten virus prejavuje?neviem ci to mam od sucasneho partnera alebo od predchadzajuceho..je pisane, ze sa to prenasa pohlavnym stykom..skoro tri roky mam toho isteho partnera, tak neviem kde sa stala chyba..prosim nejake rady..dikes

veronika

ok tak ja to skusim napiste mi kam vam mam napisat udaje a co vsetko potrebujete na zaslanie a ako by sa to platilo dakujem vam velmi pekne ze mate trpezlivost so mnou

RNG

Veronika, definitivne rano selen 400 mcg, zinok 50 mg , cez den aloe vera 3x2 lyzice.
Vecer jedno probiotikum s jablkom pred spanim.
Na virusy silny prostriedok je vytazok z olivovych listov, 3x1 gram s obsahom 20% oleuropeinu
a najsilnejsi je chaparal(larrea tridentata) 2x1 gram denne

veronika

rng dakujem a mozem vas este poprosit vypiste mi sem co je pre mna dobre brat nech neberem zbytocne vitaminy ale co potrebujem napiste mi z toho co tam ponukate co potrebujem ja a ja si to zajtra objednam.....akurat ze ja som na cypre kolko bude to postovne ci sa mi to oplati z sk objednavat i ked radsej chcem od niekoho kto vie poradit a mate dobre vysledky.....a este ze ze ako dlho by to mohlo dojst.....dakujem

veronika

a ako sa k nim mozem dostat mas nejaku stranku ja som na cypre len to chcem brat co najskor......bo mam strasne oslabeny imunitny sysem a som po operacii laser a mozem sa bat ze to dostanem spat od partnera hpv 18 je z tych najhorsich ako citam mam strach sa ho aj dotknut a vznika kriza kedze mam po laseri a vraj by to malo byt v poriadku a chceme babo ako ho mozem mat ked sa bojim ze virus od neho dostanem spat