Cvicenie+zmena stravy-priberanie!

Príspevok v téme: Cvicenie+zmena stravy-priberanie!
zuzz

Ahojte.Presne pred 2 mesiacmi som zacala chodit do fitka.Chodim tam pravidelne 3-4 krat za tyzden,nevynechavam.Vzdy si odmakam najskor stroje na spevnenie vsetky partie a potom pol hodinku,hodinku,niekedy 20 minut kardio.Okrem toho ze chodim cvicit som si upravila aj jedalnicek.Trosku.Ale snazim sa.Ale stale sladkosti.Fakt som si ho upravila len trosku.A aj napriek tomu nechudnem,ale priberam.A nie len na vahe-*to by mohla byt tahsia svlaova hmota ,ale ja na bruchu.Pekne to vidno.Som zufala.Potrebovala by som nejaku kamosku ,ktora by chudla so mnou.mAM 168cm a 58-60 kg.Chcela by som mat takych 53-4.Je to mozne aj nedrastickou dietou?Dakujem

erka

Ahoj zuzz prepeč že sa hlásim neskoro ale bola som preč tak ak máš ešte záujem tak sa pridám k tebe ozvi sa mi na mirka.gajdosova@centrum.sk tešim sa ahoj

zuzz

Dakujem vsetkym za odpovede.A katuska a erka mohli by sme od zajtra /alebo hned od dnes zacat trosku menit jedalnicek.0,5 kg na tyzden co?A do leta sme kocky)Hodte mi icq ,alebo azetko alebo podobne veci a mozme pisat.Alebo mail.Ja zajtra rano si dam prazenicu s 3 bielkov a 1 celeho vajicka.Skvele vas to zasti,mala osm to kedysi v jedalnicku ,skuste to.Na desiatu zeleninku alebo jogurt obed teply a poobede light co?Podla mna je to prijatelne:)

katuska_24

a viete mi poradit, ako postupne zmenit stravu? nechcela by som rapidnu zmenu, lebo to by som asi nezvladla, vzhladom na svoju pevnu volu. ale nejako postupne by to mozno slo. len s cim zacat, co je najdolezitesie vynechat a co naopak pridat do stravy?

www.fitporadna.sk

baby,
uspech v chudnuti je na 70% o strave, len 30% je fyzicka aktivita a ine. Takze treba nielen cvicit, ale aj spravne veci papať.

ale

vylucovacou metodou.. treba pevnu volu a dostatok sebazaprenia.. na precistenie criev je dobra bezsacharidova dieta, to znamena ziadne cukry, dokonca ani vo forme ovocia, vela zeleniny - hlavne surovej kazdy den, vlakniny {zboznovala som si dat ovsene vlocky kazdy vecer, ale prisla som na to, ze to pre mna malo neprijemne vedlajsie ucinky - vlocky + mlieko alebo jogurt = hnacka, vlocky + voda = zapcha a v oboch pripadoch nafukovanie.. ziadne vlocky ani celozrnne chlebiky ani nic lepkove = no problem}... ze ma napadlo vobec vylucit mlieko je vdaka tomuto foru, kde som sa docitala, co by ma inac asi nenapadlo samo od seba, ze mlieko napokon nie je az take zdrave ako nas od malicka ucili.. na vysetreniach som nebola, s lekarmi nemam dobre skusenosti, liecim si creva a zaludok, co v kazdom pripade nemoze byt na skodu a podla ostatnych nespocetnych priznakov sa da zistit, co asi nie je v poriadku.. alebo je dobre skusit delenu stravu a napomost tak traveniu

katuska_24

otazocka pre ale:
a ako si prisla na to, kde je chyba a ze nemozes tie potraviny, ktore si spominala? skusala si rozne diety alebo si bola na nejake vysetrenie?

ale

ale nezabudajte najprv vyriesit o co u vas ide - spravnu diagnozu..
ja som si tiez myslela, ze sa stravujem zdravo a to nie len trosku upravenym jedalnickom, ako tu pisete, ale vzdala som sa skoro vsetkych kazdodennych potravin, ktore boli nezdrave.. samozrejme bez vysledku, vaha skakala hore dole, ale to som vtedy nevedela, ze napr. jedenim ovocia si moj problem len zhorsujem, ze nemozem ani celozrnne pecivo, ani vlocky.. vyhovovala mi delena strava, bez mlieka a inych pre mna nevhodnych veci..
na fore je o tychto veciach dost popisane, tak si to prelistujte a pozrite si aj prispevky o kokosovom oleji, lecitine atd., v niecom sa urcite najdete..

ale

babusky, podla toho co tu pisete, mate vsetky podobny problem - neviete schudnut, lebo vase TRAVENIE nie je v poriadku.. ked nie ste vnutorne zdrave, vase telo nedokaze prijat potrebne latky zo stravy a nedokaze ani tuky spracovat poriadne, takze ich ulozi.. nemyslite si, ze pridanim trochy ovocia a zeleniny schudnete.. najprv treba zistit v com je problem vo vasom pripade, treba to preliecit - vhodnou stravou pre vas konkretny problem, branim vhodnych doplnkov a vitaminov... ked budete zdrave a budete sa vraciat k povodnej strave - s mierou a postupne, chudnutie pojde uz aj samo a to vam urcite stoji za to..

katuska_24

ahoj, ja mam tiez rovnaku vahu a vysku. tiez sa usilujem zhodit nejake tie tri kila, ale velmi sa mi nedari. chodim predovsetkym plavat a doma bicyklujem na stacionari. stravu som upravila jemne, viac ovocia a zaleniny, ale vyraznejsie zmeny v jedle som neuskutocnila. moje vysledky su zatial asi take, ze citim, ako mi troska spevneli nohy, ale brucho-moj hlavny problem, sa vobec nezmencilo. fakt to bez radikalnej zmeny stravovnia nepojde? nemyslim si, ze sa stravujem nezdravo, ale urcite to nieje take, ako tu citam v niektorých prispevkoch o vasom zdravom jedalnicku. vie niekto poradit?