Gynekologia

Príspevok v téme: Gynekologia
lorien

Zdravím viemze som mozno paranoja ale bola som u Gynekologicky ohladom upravi mojho menstruacneho cyklu.Po prichode a naslednych otazkach sme sa dopracovali k tehotenskemu testu ktory preukazal ze tehotna niesom.Aky test to bol neviem no zacvakala som zan 7 eur a tak sa pytam ci je test ktory robia u gynekologicky spolahlivejsi nez ten co dostat bezne v lekarni.Tato otazka je polozena tak pretoze som nemala menstruaciu 2 mesiace,pribrala som 2Kg a nakolko my tak tiez pychla injekciu na upravu menstruacneho cyklu.Dik za odpovede. :) :) :)

hruška2222

ja si myslim ze gynekolok to wie lepsie preto ze ten ti sprawi testy ale tehotensky test v lekarni nie je presny!!!! musiš si ho sprait apson 3 krat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! am to owerene!!!!

mircoMY33

Ale nie ten test neny lepsi ako si robis doma iba ona iba hladala lacnejsiu alternativu to ci si tehotna sa da zistit aj krvou len to je zrejme drahsie

lorien

Dik za odpovede myslym ze by som nemala byt nakolko az na tie 2Kg co som pribrala som nemala ziadne priznaky tehotenstva a tie myslym mali dost casu nato aby sa za 2 mesiace neako preukazali

whee_ee

ale ked ti meská dva mesiace a test bol negativny, tak no problem..:D si myslim..ale pokial ti menzes nepride 10-14 dni od vyvolavacky, test zopakuj a zajdi opat za gyn.

CMu_Q

podla mna vsetky maju 99% spolahlivost, avsak cim neskor ho robis, tym presnejsi by mal byt....

ci si v tom - to si netrufam povedat, ale asi nie, pokial ti test vysiel negativny...