v ustach same zapaly

Príspevok v téme: v ustach same zapaly
murinka

ahojte.tak moj problem: v poslednej dobe sa mi zacali robit v ustach same zapaly. ci velky pocet aft, zapalene horne dasno(az take vydute), zapalena lava strana hrdla, zapal na podnebi. je to velmi neprijemne a ani neviem, z coho to moze byt.
cez vikend som sa budila s velkymi krcami v zaludku,ale hnacku som nemala.boli to krce presne v 15min intervaloch.

mam v tele nejaky zapal?

Mimi323

Murinka, je to ono, dostať to kupiť v každej lekárni, 120 na pol litra nie je veľa, myslim že tak to doporučoval RNG, lebo tie kvapky sú slabšie ako GSE. (GSE u nás nedostať:()Ja to nepočitam presne, ale približne, lebo ani to kvapkadlo nie je najlepšie. Vznikne ti taká horká voda. Pi to po troške počas celeho dňa. Ja som mala dosť škaredé usta, nemohla som ani jesť, biely jazyk... prešlo mi to za dva dni.

murinka

to ako co, nejaky vitamin? to je ako proti zapalom vseobecne? takze ked to budem pit, "zmiznu" zapaly z celeho tela? a kolko to stoji?
diky

Mimi323

Mne pomohol Citrovital (slabší ako GSE), je proti pliesňam a infekciam. Myslím že dávkovanie je 120 kvapiek do pol litra vody, piť postupne počas dňa.