Pred nedavnom som sa prvykrat milovala

Príspevok v téme: Pred nedavnom som sa prvykrat milovala
slnko550

Ahojte, mam skoro 20 a pred nedavnom som sa prvykrat milovala s priatelom a mam taky problemik. Mam pocit, ze si zbytocne nahovaram prkotiny, ide o to, ze sme spolu spali skor nez som stihla nasadit tabletky, avsak videla som zakazdym ze pouzil prezervativ, videla som i citila, videla som ako ho daval dole a vsetko ostalo v nom, proste si nemyslim, ze by som mohla byt tehotna ale asi si to nahovaram alebo co, proste potrebujem ukludnit a ubezpecit ze nie som. Test sa proste bojim spravit, nemam na to odvahu, ja viem, je to detinske i mozno hlupe, ... nuz ale asi tyzden na to mi bolo dost zle cele dva dni cca. Nedavila som ani nic, mozno ma trochu prehnalo,ale to je vsetko, to bolo akurat ked jemne zacala jar nastupovat (VELMI jemne) cize mohlo byt aj koli jemnym zmenam pocasia, bo mamka sa napriklad citila takisto v ten den a teraz v stredu mi zacala menstruacia, nasadila som prvu tabletku, ale menzes mam divny. prve dva dni boli normalne a treti den sa mi striedal vytok s krvou a teraz uz som myslela ze nemam nic a zrazu sa mi spustila krv, ale hneda. navyse co sa mi nikdy nestalo je ze mi prsia ostali doteraz trochu zvacsene a trosinku bolave. Mam pocit, ze by to mohlo byt asi z HAK, ale potrebujem aby ma proste niekto upokojil, tak prosim napiste, co si o tom myslite. dakujem vam

janulka.

slnko, ahooj! tak mala som prvý sex odkedy beriem hak. Ešte trošku som špinila ale tak som mu povedala, že už menzes nemám len tak trolilinku, ale aby sa nezľakol, keby voľačo. Bola som napätá, ale nebolelo ma to. Len som zistila, že som neni taká vlhká ako predtým. No ale začala som odvtedy špiniť viac ako včera. Ale asi je to normálne. Len aby nám to budúci mesiac prešlo, že?
-
Ale bol to sex prvý krát bez kondómu. Až taký rozdiel som ja necítila. On určite, ale ja nie. A urobil sa von, lebo sme boli v aute , no a čo ja s tým ejakuátom.
-
Tak ahoj.

slnko550

Janulka trhanie..moc si to neviem predstavit..kedy to mavas?
mozno nieco take citim pri pohlavnom styku ako som hovorila.. inak len v podbrusku ma sem tam pichne

janulka.

slnko aj ja mám pri prvom užívani menzes celý mesiac. 7 dní normálny a potom také až čierne a postupne to prešlo do hnedého. Tak teraz čakám, čo bude v druhom mesiaci.
-
a ja som tiež nemala problém pri sexe, pri vnikaní, nič. a používali sme prezervatív. Pohlavne žijem už rok. ale prezervatív je lubrikovaný, preto ťa to nebolelo. Ja som odkedy beriem hak sex nemala a to je už 21 dní. Je my to také blbé, že mám to špinenie. No ale teraz si ma tak naplašila, že sa až bojím.
-
A ešte sa ťa spýtam? nemáš dole taký divný pocit? Ja mám také akoby až trhanie. Trošku akoby ma to tam bolelo. Nie vo vnútri ale vonku okolo dierky až k zadku. Neviem čo to je, ale kvasinky nie, lebo ma nesvrbí ani nepáli. A ešte sa mi chce častejšie cikať. Ale prechladnutá som neni. Myslíte že toto súvisí s HAK?

slnko550

karkuuulka takze myslis ze by som mala skocit za gyn? myslis ze potrebujem vymenit hak?
bo presne take iste problemy mam ... az na to ze chut sice nebola ale uz je, som vazne dostatocne (az moc) vlhka a ta bolest tam proste je :/

slnko550

No pri vnikani ... ale pred hak ma to nebolelo, ani pri prvom styku som nemala take problemy.. s prezervativmi je to ale trochu ine.. neboli to a ani nekrvaca, ale zase to ho vobec necitim ... :/

zuzka.

slnko a čo ťa pri milovaní bolí? podbruško alebo pri vnikaní? Neviem, či to vôbec súvisí z hak. lebo ja hak neberiem a tiež ma to bolí. odpíš,prosím...

karkuuulka

ahoj slniecko..neboj ja som mala taky isty problem..ja som take kramy mala cely mesiac g s malymi prestavkami ale potom zasa,take hnede s krvou gyn povedala ked som prisla po dalsie ze je to normalne,aj take pichanie v podbrusku a naliate prsia.tie prsia som mala este tak 2 mesiace ani na priatela som nemala velmi chut.ale terau to uz je v pohode..dokonca mam chut na priatela stale haha:D len som musela po prvom mesiaci vymenit hak za iny..ale uz je vsetko v poho..proste je to z tych tabletiek vsetko

slnko550

No menstruacia mi presla a vcera sme sa znovu chceli milovat ale zase som zacala krvacat a ozaj to aj bolelo.. pripominam ze pred tym ako som zacala brat HAK (teda pred asi dvoma tyzdnami) sme ziadne problemy nemali..
Ja neviem, asi si teda pockam ako telo bude reagovat a keby sa to nedalo doporiadku tak asi skocim za doktorkou...