Pred nedavnom som sa prvykrat milovala

Príspevok v téme: Pred nedavnom som sa prvykrat milovala
slnko550

Ahojte, mam skoro 20 a pred nedavnom som sa prvykrat milovala s priatelom a mam taky problemik. Mam pocit, ze si zbytocne nahovaram prkotiny, ide o to, ze sme spolu spali skor nez som stihla nasadit tabletky, avsak videla som zakazdym ze pouzil prezervativ, videla som i citila, videla som ako ho daval dole a vsetko ostalo v nom, proste si nemyslim, ze by som mohla byt tehotna ale asi si to nahovaram alebo co, proste potrebujem ukludnit a ubezpecit ze nie som. Test sa proste bojim spravit, nemam na to odvahu, ja viem, je to detinske i mozno hlupe, ... nuz ale asi tyzden na to mi bolo dost zle cele dva dni cca. Nedavila som ani nic, mozno ma trochu prehnalo,ale to je vsetko, to bolo akurat ked jemne zacala jar nastupovat (VELMI jemne) cize mohlo byt aj koli jemnym zmenam pocasia, bo mamka sa napriklad citila takisto v ten den a teraz v stredu mi zacala menstruacia, nasadila som prvu tabletku, ale menzes mam divny. prve dva dni boli normalne a treti den sa mi striedal vytok s krvou a teraz uz som myslela ze nemam nic a zrazu sa mi spustila krv, ale hneda. navyse co sa mi nikdy nestalo je ze mi prsia ostali doteraz trochu zvacsene a trosinku bolave. Mam pocit, ze by to mohlo byt asi z HAK, ale potrebujem aby ma proste niekto upokojil, tak prosim napiste, co si o tom myslite. dakujem vam

leerka

iča, ja tiez beriem hak,ale nesuhlasim s tvojim tvrdenim, ze ak priatela milujes, urobis rpe neho vsetko v tom zmysle,ze ak by som hak brat nechcela, tak by ma nedonutil..... dojde mi to take alibisticke....

iča

aj ja beriem hak kvôli partnerovi, lebo na kondóm si nevedel zvyknúť. Jednoducho nič necítil. Nevedel sa spraviť. Bol vzrušený, aj mu stál ale neejakuoval. A viete ako to je, hak je svinstvo, ale keď priateľa nechcete stratiť, urobíte to pre neho, aby ste ho nestratili. Lebo ak by zo sexu nič nemal, asi by si po čase našiel inú. A ja to chápem. Dajte si gumenne rukavice a nič necítite. Ja v nich ani upratovať neviem. Tak som si raz zo srandy natiahla na prsty kondóm a bolo to také necitlivé. A to boli tie najjemnejšie....

jantal

slnko nemas zaco a ak ti to pomoze tak na stranke www.antikoncepcia.com je Gynekolog poradna staci napisat otazku a na druhy den ti lekar odpise a su tam aj ine zaujimavosti...

slnko550

jantal dakujem ti krasne, ozaj toto som potrebovala pocut a dakujem za rady, to som ozaj nevedela :) pomohli ste mi velmi, dakujem!

jantal

a aby som nezabudla ak by si po uziti HAk do 3.h zvraca tak uzi dalsiu lebo sa nestacila vstrebat do organizmu tak isto pozor pri hnacke... tab.uzi najlepsie v tu istu hodinu

jantal

slnko to co mas teraz je normale deje s to preto lebo telo si zvyka na HAK preto mas kratsie kramy a dokonca mozes 1.balenie spinit take hnede a iba troska..iba sa zbytocne plasis vsetko je o.k a aj tie prsia sa ti naliali iba kvoli HAK no ak by si bola aj dalsie mes.v takom stave nervozna hnacky vracanie tak zmen HAk za inu a ale tehotna urcite niesi

slnko550

No on praveze nema rad kondomy, veri skor sebe ako kondomu, za tym kondomom som si ja stala, lebo sa nemozem spoliehat na to, ze sa nespravi do mna.. On je chlapec uz ale skuseny, vie, co robi a neriskoval by, to je pravda, ale chcem si byt ista, preto som zacala s uzivanim HAK..takze myslis ze je to len koli HAK tieto moje problemiky, hej? :)

house

Hak robi take veci je to svinstvo, ak
sa nauci partner pouzivat prezervativ, netreba vam Hak, musi ho po kazdom ciselku vymenit, umyt milacika a hlavne
vypiskat, lebo senienko zostava v rure
ak sa to nauci robit spravne je to najlepsia ochrana a Hak Vam netreba.
Ak si chce uzit tak posledne cisla moze aj bez kondomu, ale musi vytahovat a umyvat dosledne a piskat.House