Fibroadenóm - lokálna anestéza

Príspevok v téme: Fibroadenóm - lokálna anestéza
dada

Dobrý deň , chcela by som Vás poprosiť o Vaše skúsenosti,ohľadom vybratia fibroadenómu lokálnou anestézou,ak s tym máte niekto skúsenosti napíŠte mi prosím ako to prebiehalo celé, mám fibroadenóm 4cm veľký a je potrebné ho už vybrať lebo mi sposôbuje problémy,no mám strach z toho zákroku, ďakujem za každú radu,dovidenia

elen666

Mila Martinka, dr.Blazejova robi vo fakult.nemocnici v Kosiciach na triede SNP, a robi kazdu stredu iba v jeden den a jej ambulancia je na prizemi na chirurgickej ambulancii, tam to najdes podla kopu ludi co je nna chodbe, vsetci stoja lebo nemaju kde sediet.daj vediet ci pomohlo

martina30

Zdravím,
chcem sa opýtať kde nájdem doktorku Blažejovú? Viem, že ordinuje iba v stredu, ale kde?
Ďakujem.

rata

Ahojte,chcela by som sa spytat ci niekoho operoval dr.Kilar Igor v Kosiciach.Mam ist na operaciu prsnika,hrozne sa bojim a nepoznam lekarov v Kosiciach a bola som pri nom na vysetreni.dakujem

dada

elen666 velmi pekne Vám dakujem za rozpisanie no ano ešte by som sa teda rada niečo spýtala keďže ste prvý človiečik ,kt.práve prešiel tým u tej dr.u kt.to čaká aj mňa tak by som Vám teda napísala maila na Vašu e-mail.adresu:-) ešte raz ďakujem,že ste sa ozvali.Dovidenia.

elen666

ahojte..tak vam pomozem obom aj tebe dada a tiež fibi.Co sa týka dr.Blazejovej v KE....aj ja som jej pacientka a to mam iba 32rokov.chodim tam už 4 roky....pred 4 rokmi mi v narkoze vyberala fibrardeon,aj ked podla ultrazvuku to vyzeralo ze to bude horsie ...vtedy mi veberala v narkoze...co bolo super...prisla som tam vo strtok,piatok zoperpovala asi 12 ludi...a v sobotu domov.Je super zaidne bolesti nic a krasne šije.A terz v januari tohto roku..ma opat operovala ale teeraz už iba v lokalke....strasne som sa bala,nedali mi ziadnu oblbovacku ...iba injekciu do miesta rezu...trvalo to iba 15 minut až po zasitie.Bala som sa velmi,ale nic to nebolo,a este stastie hned mi povedaala že to biol TUK....a aj som ho videla totalne biele,mala som to tam 1,5 roka,nebolo to velke,ale som rada že je to von.Aj histologia potvrdila že je to tuk.Parada.
Ozaj to si mala velke stastie ked tam bolo iba 40 ludi...ja tam chodim pravdidelne a tam je ludi stale aj 80lludi....tých 40 ludi je poddla mna malo!!!!!....ja som tam stale od 7,30.....do 12,30 hod.....asi tak.....mam dost skusenosti s cakanim a ludi od nastrocnych do ludi v dochodku....ved tam chodi cely Vychod....tak sa nediv...a robi iba 1 den v týždni.
Ak budes ,mat otazky kludne sa pýtajte.Držim palce

fibi121

Baby boli ste niektora v KE na mikrochirurgii u dr.Balazovej na to vyberanie fibromu, ja mam fibrom 3 mesiace mam odporucane vybratie k tej uvedenej dr.co som sa sla ukazat k nej a bolo tam cez cca40 ludi tak som to nechala zatial no uz my rastie nejako tak by som to asi nemala zanedbat len skutocne nechapem ze tolko ludi sa tam kazdy tyzden nakopi a cudo ze aj mna by zaujimalo ako to prebieha a akoby tu na fore nikto s tym nemal osobne skusenostit:-)No ak by sa ptedsa niekto nasiel tiez by ma to zaujimalo ,dik ,pa

dada

To fakt s tym oblbnutim niecim:-)? O tom som este nepocula.No zas ja by som najradsej hned migla ked to vyberu aj ked po štyroch no o tom oblbnuti by ma tiez zaujimalo ci sa nieco take dava.Ak by ste niekto nieco vedeli napiste prosim.

delphia

dada chvala Bohu som bez osobnej skusenosti v tomto smere. neboj sa, urcite ti daju tabletku na "oblbnutie" :))
a budes cely vykon menej vnimat. po vykone tkanivo poslu na histologiu a ty sa budes doma starat o ranu. hlavu hore ;)

dada

Delphia dakujem za odpoved a smiem sa spytat zazila si takyto ukon tiez na prsniku ? Ked mne to pride ako zakrok z hororu pri kt.clovek nespi aj ked snad neciti ...ak by si s tym mala osobne skusenosti tak by si prosim ta mohla nieco k tomu napisat ako to celkovo prebieha ja som prilis citliva na manipulaciu so mnou a tak radsej by som chcela vediet co to este zahrna pred a pocas a po vybrati,dakujem za odpoved