nosove dutiny sposobuju zapach z ust

Príspevok v téme: nosove dutiny sposobuju zapach z ust
nestastna01

ja to viem,aj som o tom citala,ale ked som to povedala doktorke,pozerala na mna ako na prizrak a ja by som sa najradsej pod zem prepadla...boze,akoby o tom v zivote nepocula:-( ku komu ist, kto ma nevysmeje, ako sa mi da pomoct, aka je tam vada v tych dutinach, niekedy mi zateka do hrdla, niekedy citim sama ten smrad priamo z nosa, no a bez zuvacky ani na krok. kto mi pomoze? samej mi je to velmi trapne, nechcem riskovat, ze sa zdoverim dalsiemu lekarovi a ten ma tiez vysmeje. na rtg ani na ct nic nebolo. vraj vsetko v poriadku:-((

mariaj

Liec si tie nosohltanove,lebo to je asi ono,kvapkanim do nosa antivirusovymi a antibakrerialnymi pripravkami.To zatekanie do hrdla a potom az do zaludka je nebezpecne,lebo ak tam mas bacil,tak sa dostava do celeho tela a poskodzuje mnohe organy.Bacil sa stava odolny voci zaludocnej kyseline,a veselo sarapati vsade.A byva to casto zle.RAz som pocula od jednej doktorky v televizii,ake zle su solne jaskyne,ze tam clovek ochorie,lebo je tam vela virusov.Bola som tam,a ochorela som.Som tomu verila,ze ma pravdu.Ale nemala.To mne sa pustili hlieny z dutin,lebo som ich mala chore a nevedela som o tom,lebo potiaze som mala iba mierne.Zistili mi potom stafylokoka.Takze to bolo tak ako to ma byt.Mali sa mi pustit hlieny.Teraz neviem,ci ta doktorka bola taka nevedoma,alebo to robila naschval

nos

Niektori doktori su naozaj poriadne hovada. Namiesto toho, aby robili to, za co su plateny z nasich odvodov (teda pomahali a liecili) sa nam radsej posmievaju a skeria do ksichtov. V inych sferach by si clovek nieco podobne nikdy nemohol dovolit lebo keby toto robil tak by si nezarobil ani na slanu vodu. Argument, ze vraj zarabaju malo naozaj neobstoji. Za co chcu viac, za to ze sa skeria ludom do ksichtu? Ved nepoznam snad ani jedneho cloveka, ktoremu by sa podobna prihoda s lekarom, aspon raz v zivote nestala. A to je este velky stastlivec, ak iba raz. Mne sa to uz stalo viac-krat a zakazdym ma to rozculilo do nepricetnosti. Fakt nemam slov. nestastna01 ten tvoj problem moze byt naozaj sposobeny nosom, mozes mat napr. chronicku, alergicku nadchu, ktora to moze sposobovat (a o ktorej nemal potrebu ta informovat tvoj ORL doktor) alebo na internete som nasiel tiez diagnozu s nazvom "ozéna", ktora ma tiez taketo priznaky. Je naozaj velmi smutne, ze clovek sa musi trapit a hladat pomoc na internete (a prehladavat vsetko a skusat vsetko, aby si pomohol sam) lebo mnohi doktori vyslovene nemaju zaujem mu (nechce sa im) pomoct a absolutne su neochtni mu cokolvek vysvetlit. Hanba im. Nestastna prajem ti, aby sa tvoj problem cim skor upravil.

nestastna01

dakujem za radu, u mna sa jedna ale naozaj o nos,mandle uz nemam. pred tromi rokmi mi operovali nosnu prepazku a po operacii asi mesiac som mala pokoj. vobec mi nesmrdelo z ust. aj bez zuvacky. nadhera. tak som si myslela, ta bolest z operacie sa oplatila. a bum. po mesiaci zas. co to je??? ja viem na stopercent, ze to je z nosa, ale neviem, co mam proti tomu robit. to je fakt hrozne... pomoc!!! dakujem;-)

fifka

Myslím, že nie z nečistôt z jedla, aj ked to niekto hovorí. Lebo to by musel mať potom každý, kto ma ešte mandle. Niekto to nema vôbec. Ono je to podla mna oslabena imunita, alebo take niečo, lebo ja mam aj zapalene mandle stale okrem tych čapov.

andrejkaaaaa

chod na tému čapy na mandliach,asi to je tvôj problém,sú to malé biele škvrnky ktoré sa usádzajú v hrdle a zapáchajú

fifka

Aj ja som to dlho cítika, taky zapach, akoby z nosa mi to išlo a nakoniec som zistila že mam na mandliach čapy. To som si povytlačala a už to necítim. Stlač si vatovou tyčinkou madle a uvidíš či ti odtial nevylezú tie guličky.