Kedy gynekolog vie zistiť tehotenstvo?

Domča

Dnes som bola u gyn. Ze mam podozrenia na tehotenstno zhruba tak v 3tyzdni a on mi povedal ze ultrazvukom sa to este neda zistit tak mi pichol vyvolavacku a mam prist az o 10dni... Da sa to zistit v 3tyzdni ultrazvukom? A menstruacia mi meska tyzden.

mukka

ziadne lieky tehot testy neovplyvnuju to je blbost.....ked raz vide pozitivny tak je to pravda...ked vid epozitivny a neskor dostanes menstruaciu normalne tak to znamena ze si tehotna bola ale sa to proste neuchytilo a odislo to s menstruaciou prec..taky skory potrat..stava sa to velmi casto a zeny otom ani nevedia pokial si test nespravia ze boli tehotne

waa

erickaaa1..ked ti vyjde pozitivny tak urcite nie..teda pokial neberies nejake lieky co to ovplyvnuju..ale to by malo byt napisane na letaku...

erickaaa1

aj ked mi po 10 dnoch vyšiel pozitívny? môže sa mýliť? som si myslela, že keby vyšiel negatívny, tak sa môže mýliť, ale ked vyjde pozitívny, tak asi nie. však HcG hormon majú len tehotné ženy

severanka

waa: test ti zistí spoľahlivo tehotenstvo až keď ti mešká menštruácia...môže zistiť aj skôr, ale nebude to také spoľahlivé...

erioetjl

tehotenstvo sa da zistit ultrazvukom ked ti meska menzes aspon tyzden ..men to tak zistila gynekologicka ..v 5 tt

severanka

waa: myslím to vážne...test nie je povinný to zistiť :D záleží od toho akú budeš mať hladinu tehotenskho hormonu v tele... ale je jasné, že niektorým ženám test neukáže ani po 4 týždňoch tehotenstvo...počkaj do očakávanej menštruácie a ak nepríde urob si test...