Anglictina (cvicenia na nete)

Príspevok v téme: Anglictina (cvicenia na nete)
padavka

Prosim Vas, nevie niekto nejaku dobru stranku, kde su cvicenia z anglictiny? Najma gramaticke casy (ale kombinovane, lebo doteraz som si dokazala vyhladat iba take, ktore su zamerane zvlast na casy. Ja potrebujem take, kde je ich viac a ja sama mam uhadnut, aky cas tam ide) alebo take nieco ze text...a podtym 4 slovicka a ja mam doplnit, ktore je spravne (ako sa vola takyto test?). A este take, ke mam dat spravny tvar slova (ci pridavne meno, podstatne, prislovka, proste dat ho do spravneho tvaru). Potrebujem to na skusky, level intermediatte. Proooosiiim na kolenach, ked niekto pozna dobru stranku, nahodte mi ju sem, lebo mam uz take nervy, ze mi je zle, prisaham, tak sa bojim, pomozte, lebo uz som biela ako stena.
Potom si to admini vymazte, ale niekto mi fakt velmi, velmi prosim, poradte.

andrea88

ahojte. a neviete niekto poradiť aj zvukové/posluchové cvičenia angličtiny na nete? so správnou výslovnosťou?

padavka

Ja googlim ostosest, ze english exercises atd :D, ale velmi malo ma takych cviceni. To skor pre takych slabsich, ja sice cosi viem, ale beztak mam nervy...jaj boze... ale take cvicenie nevidim ani tam, ako som spominala to drueh a tretie, no neva, hladam dalej :(