Kozmetika essence v DM drogerie

Príspevok v téme: Kozmetika essence v DM drogerie
MMMaruska

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si nový regál. Kozmetika essence. Na internete som o nej skoro nič nenašla, /////

Je nesmierne lacná, možno aj preto že balenia za mi zdajú pomerne malé. Neviem gramáž.

Napr špirály za 2,90 eur, rúže za 2, 20...

Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila trojkorektor- je tam aj zelený aj červený aj hnedý:)

Som zvedavá na vaše príspevky:)

blink_182

No to musím potvrdiť že tie laky sú fakt bombové. Super sa nanášajú a aj dlho vydržia čo je veľké plus!

lienka lenka

essence laky na nechty su snad najlepsie ake som mala. vkuse umyvam riady a babrem sa s vodou a cisticmi a lak drzi. kupujem si tie malinke.

essence

ak sa pokožka po nanesení make-up začne lesknúť, je osvedčené naniesť najprv trochu detského púdru a potom make-up. Počas dňa pomôžu aj zmatňujúce obrúsky s púdrom, ktoré stačí len jemne pritlačiť na lesklé miesta a potom prepúdrovať. môžeš to opakovať aj niekoľko-krát denne. napr. essence ich má taktiež v polici nad stojanom essence, v jednom balení je 50ks a stoja 2,50€. a možno ťa poteší aj info, že mastná pleť vďaka vysokému podielu tuku stárne pomalšie a pomalšie sa tvoria aj vrásky... :D

valvika

Včera som sa teda vybrala do Dm-ky a bola som milo prekvapená že tam mali tie výrobky čo som chcela.Len škoda že ten stojan je nad jedným z dekoratívnych takže si ho všimne málo ľudí.Všetky výrobky z tejto rady sú fajn až na pure teint mousse make up,ktorý mi veľmi nesadol.Síce pleť zmatnil, ale po 3 hodinách som sa znovu leskla.Nemá Essence nejaký make up ktorý je naozaj vhodný na mastnú pleť? :)

essence

ahoj blink :) síce neviem odkiaľ si, ale pečiatky si môžeš kúpiť v bratislave: hm tesco petržalka, od tesco kamenné námestie, hm lamač, v košiciach je to drogeria NORMA v OC GALERIA, v Bardejove je to DROGÉRIA U FECKA... dúfam, že aspoň jedna z nich je v tvoje blízkosti. veľa zábavy s pečiatkami :D

blink_182

Neviete kde by som zohnala pečiatky na nechty? Už som to pozerala asi všade a nikde som to nemohla nájsť... :-(

essence

ahoj valvika - celá rada pre mladých pure skin je už v každej dm-ke. je tam asi týždeň, ale určite je v každej. celý metrový regál je nad niektorým z dekoratívnych stojanov - buď nad miss sporty, alebo astor. ale určite je tam všetko... :)

Milus 12345

No ja mám čistiacu emulziu, ktorú som kúpila v lekárni a videla som tam, majú cely regál tejto značky...čo sa však týka spokojnosti, no ťažko povedať. Ja mám problematickú pleť a myslím že práve toto mi to ešte zhoršilo :-(

LuciaSom

valvika, make-upy a korektory od essence som videla v lekarni v Kauflande. Neviem sice ci maju presne to, co hladas, tak nechcem zavadzat :)

valvika

Dakujem vám za rady :)V našej teta drogérií nemajú Essence,čo je škoda,lebo v Dm majú iba dekoratívnu.Chcem sa spýtať konkrétne na: Essence Pureskin Toner, Pure skin duo korektor a antibakteriálny Make up pure teint mousse.Som z Popradu.Neviete kde sa dajú zohnať n PP tieto výrobky?Alebo sa tu nedajú zohnať?