Kozmetika essence v DM drogerie

Príspevok v téme: Kozmetika essence v DM drogerie
MMMaruska

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si nový regál. Kozmetika essence. Na internete som o nej skoro nič nenašla, /////

Je nesmierne lacná, možno aj preto že balenia za mi zdajú pomerne malé. Neviem gramáž.

Napr špirály za 2,90 eur, rúže za 2, 20...

Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila trojkorektor- je tam aj zelený aj červený aj hnedý:)

Som zvedavá na vaše príspevky:)

essence

ahojte - essence je už aj na facebooku, stačí si skopírovať link a vložiť na net:
www.facebook.com

ak máte akékoľvek otázky, môžete sa spýtať priamo, vkladať foto a zapájať sa do súťaži... :)

essence

ahoj valvika, oficiálna stránka je www.essence.eu a v ponuke je púder mineral, ale nie práškový, ale ten štandardný. Všetky odtiene sú aj v stojanoch essence na dm-ke. V dm-ke sú už taktiež všetky výrobky pure skin pre mladých. ak hľadáš nejaká konkrétny výrobok, tak napíš aj mesto a ja ti pošlem info, kde ho nájdeš :)

lochness

ja som s essence tiez spokojna, mam striebornu trblietavu linku, ta je fajn, aj fialovu metalicku, tiez je v pohode, len sa trochu rozpatlava pri nanasani a treba sa s tym babrat (najlepsie linky som mala od oriflamu - clickit, tie sa nanasaju uplne super a drzia jak drak :))

tiez mam odtial ceruzku na obocie s takou kefkou na konci, dobra je.... a akurat som si kupila na skusku penovy matujuci make up a je super, jemnucky a dobre sa nanasa a fajn drzi... mam k tomu aj novy puder essence ale ten som zatial este nevyskusala ^^

co sa tyka sortimentu, v dmke maju regal ale ked som minule zabludila do teta drogerky, bola som prekvapena, maju tam toho oooovela viac, nie len zakladne makeupy a pudre ale aj kadejake antibakterialne, viac korektorov a cojaviemcoho este a aj pletovu kozmetiku a rozne doplnky, kym v dm najdete len dekorativnu... dm je moja oblubena drogerka kvoli zlavam a vernostnemu systemu ale co sa tyka essence, po to si pridem urcite do tety :))

valvika

Vážne? No na nete som čitala že ho maju tak neviem no :-)A neviete niekto či pleťovú kozmetiku Essence majú v lekarni? Lebo v našej Dm majú len dekoratívnu:-)

valvika

Zdravím,chcela by som sa opýtať či neviete kde v okolí Popradu sa dá zohnať make up od Essence pure mineral powder taký práškový :)Alebo ak nie v PP tak v akých dm-kách sa dá zohnať? Dakujem :)

Ve

kupila som si prvýkrát korektor pod oči, predtým som mala od maxfactor, len sa minul zázračnou rýchlosťou, je super...:-) ja som naozaj milo prekvapená z tejto kozmetiky, mám tiene, linku na oči, špirálu...a nevychádzam z údivu, že za super cenu dostanem dobrý produkt :-)

takže baby neváhajte a kupujte túto značku

tibra

...teraz majú v obchodnom dome tesco v košiciach akciu, že ak si kúpite krém na ruky, tak odličovač dostanete zadara... :)

eselko

kikaa - najlepšia maskara je tá z efektom umelých rias, taká zelno žltá (false lashes)a stojí 2,60€. čiernu ceruzku mám tu vysúvaciu, nerada strúham kajalky, pretože nikdy nemám po ruke strúhatko :) a tá stojí v dm-ke 1,70€. korektor som si teraz kúpila z tej rady pre mladých, na jednej strane je zelený a na druhej je tekutý so štetcom a ten stál asi 2,70€ - je aj na kruhy aj na vyrážky a je úplne suprový

Kikaa

Ahojte..chcela by som sa spýtať či máte skúsenosti s korektormi essence..napríklad ten 3in1 korektor je dobrý?...zakryje to aj kruhy pod očami? alebo tekutý korektor a krycia tyčinka?? a kolko € asi stoja? a ešte sa chcem opýtať ktorá čierna ceruzka na oči od essence je naj?..napriklad ta kajalová?..potrebujem takú čo dobre kreslí a nerozmazúva sa... a hodila by sa k dymovému líčeniu..ozaj tie tiene smoke eyes su dobre? a nejaká predlžujúca špirála? (lebo mam pocit že mihalnice skoro nemám,také su krátke:D