Kozmetika essence v DM drogerie

Príspevok v téme: Kozmetika essence v DM drogerie
MMMaruska

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si nový regál. Kozmetika essence. Na internete som o nej skoro nič nenašla, /////

Je nesmierne lacná, možno aj preto že balenia za mi zdajú pomerne malé. Neviem gramáž.

Napr špirály za 2,90 eur, rúže za 2, 20...

Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila trojkorektor- je tam aj zelený aj červený aj hnedý:)

Som zvedavá na vaše príspevky:)

lochness

ja mam ten fialovy zmatnujuci kremik na zmiesanu plet a je vyborny, krasne vonia, rychlo sa vstrebe a fakt nechava jemnu a zmatnenu plet.. potom aj ta pletova voda fialova je podobnej vone a tiez je dobra... aj cistiaci gel taky zeleno-modry je celkom fajn, pekne cisti a vonia... hoci na tvar a telo mam radsej prirodnu kozmetiku ale s essence som tiez velmi spokojna :)

Nephilim

cez týždeň som bola v DM-ke a všimla som si, že okrem dekoratívnej tam majú aj pleťovku essence, skúšali ste? ja ešte nie, neviem, či mám, lebo tie krémiky manú v zložení parabény...

jefura

a co poviete na makeup essence stay all day?? kamoska ho ma a je s nim velmi spokojna.. neviete nahodou ci je vhodny aj na citlivu plet?

JahO_Odka

Vyskúšala som od nich len dvojfázový odličovač očí, ale musím povedať, že nič moc :/
Oči ma po ňom štípali, slzili, mala som ich opuchnuté... proste neodporúčam.

ChristineCH

Asi pred rokom som v DM kupovala dve čistice vody: Neutrogena Visibly clear na tvár a Essence Pure skin toner with powder. Neutrogenu som používala na tvár a Essence že kedže je lacný skúsim na dekolt a chrbát.
Tá Neutrogena, ktorá stála dvakrát toľko robila lepkavú a mastnú tvár, pričom kedže bola s veľkým obsahom alkoholu, viac uškodila ako pomohla a Essence úplne krásne pokožku vyhladila, zmatnila a pritom nevysušila.
Odvtedy používam Essence čistiacu vodu aj ich púder, ktorý krásne zmatní, nezhoršuje mi pleť a vyzerá to božsky!
Vrelo odporúčam!

simka111

Ja som si ten čistiaci gel Essence dnes kupila, stál 2,59 eur, chcela som trocha ušetriť.. poslednýkrát som mala Eucerin a myslim že sa plati len za značku, nie žeby bol zlý ale nejaký veľký rozdiel medzi čistiacimi gélami z lekárne a drogérie nevidím.. podľa mňa je najdôležitejší krém :) tak dúfam že bude dobry..

invisible

A ešte mám tie krémy na ruky - malinovo-čokoládový a jahodovo-smotanový. Ten druhý po rozotretí smrdí. Malinový vonia celkom fajn.

A tie čistiace gély vyzerajú svojím zložením celkom fajn. Ten uhorkový s limetkou možno vyskúšam. A teraz som si všimla na ich stránke, že chystajú aj tónovacie krémy. Tie by som používala radšej ako make-up, ale aj keď sú určené na bledú pleť, aj tak sú mi tmavé.