Kozmetika essence v DM drogerie

Príspevok v téme: Kozmetika essence v DM drogerie
MMMaruska

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si nový regál. Kozmetika essence. Na internete som o nej skoro nič nenašla, /////

Je nesmierne lacná, možno aj preto že balenia za mi zdajú pomerne malé. Neviem gramáž.

Napr špirály za 2,90 eur, rúže za 2, 20...

Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila trojkorektor- je tam aj zelený aj červený aj hnedý:)

Som zvedavá na vaše príspevky:)

lenk_a

Ma nuela
ja uz sa na tu stranku ani nedivam..na slovesnko to vacsinou pride o 3 mesiace neskor..takze cloveka moze porazit...ale keby si mala cestu do polska tak tam maju o cely regal viac a produkty co u nas este vobec nikdy neboli :)

Ma nuela

Dobrý
na Essence.eu sa objavili nové produkty napr. púder mattifying compact powder , ktorého 07 ottieň mi maximálne vyhovuje, stay all day 16h longlasting concealer tiež vyzerá fajn, gelové očne linky a laky detto ...lenže v našej Dm som ešte nič z toho nevidela...dostalo sa to už vobec na Slovensko? Ak ańo neviete v ktorých Dm-kách sa to dá zohnať?

Filipka15

jasna blond, odporucam ti veci od essence kupit v Nemecku- ak nemozes osobne skus niekoho, kto tam chodi apod. Ja som si tam minule leto kupila hadam dve plne tasky veci a skoro som sa osypala z toho,co vsetko tam maju :-D Sortiment u nas sa ani zdaleka na to nechyta

essence

blink - essence má sortiment, ktorý sa zmestí do dvoch stojanov ale len máloktoré predajne ho majú. aj dm-ka má napr. len jeden a preto tam nevieš nájsť celú rozširenú ponuku essence... :D

ESSENCE

lochness - najbližšia kolekcia bude od polovice apríla - blossom - viac na: www.essence.eu
ďalšia je naplánovaná na jún - holographic, dúfam, že pomohlo :D

essene

ahoj jasná - u nás studio nails bude až v máji a to opäť len v predajniach, ktoré majú aj druhý metrový stojan, t.j.: hm tesco BA - petržalka, lamač, OD na Kamennom; KE - drogéria Norma (OC Galeria); NZ - Teta drogéria

essence

žiaľ v súčasnosti nemá essence žiadny internetový obchod. vysoká cena poštovného by poškodila povesť značky ponúkajúcej výrobky za naozaj výhodné ceny. ale kto vie, čo bude do budúcna?

jasná blond

a neviete kde sa dá zohnať studio nails ? tá sada čo vyzerá ako gélové nechty? a celkovo nikde nič neviem zohnať z tých nechtových záležitostí u nás.... naozaj sa nedajú nejakým spôsobom objednať tie výrobky?