Kozmetika essence v DM drogerie

Príspevok v téme: Kozmetika essence v DM drogerie
MMMaruska

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si nový regál. Kozmetika essence. Na internete som o nej skoro nič nenašla, /////

Je nesmierne lacná, možno aj preto že balenia za mi zdajú pomerne malé. Neviem gramáž.

Napr špirály za 2,90 eur, rúže za 2, 20...

Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila trojkorektor- je tam aj zelený aj červený aj hnedý:)

Som zvedavá na vaše príspevky:)

lochness

existuje nejaka stranka kde sa da pozriet kedy a ake trend editions budu dostupne na slovensku (resp aj ktore konkretne vyrobky z nich)? ci sa mam tesit na nejake veci z tej jarnej kolekcie alebo radsej ani nie :))

a nerozmyslalo sa aj nad predajom cez net? viem ze to asi ide vyssie nez je slovenska vetva essence, ale mohli by take nieco zaviest, oplatit by sa to isto oplatilo :))

blink_182

a prečo sa to nedodáva aj do iných miest? však keď idem do hociktorého dm-ka tak tam skoro nič nemajú a na internete by som si toho vedela navyberať...

essence

blink - asi ťa moc nepoteším, ale tie trblietky sa dajú kúpiť len v BA, NZ a KE. nič bližšie zatiaľ nie je :(

blink_182

Neviete či niekde v okolí ZA zoženiem tie také trblietky na nechty? Na tej stránke essence majú fest dobrý výber škoda že sa to nedá cez net objednať :-( určite by som si toho veľa objednala a nie sa naháňať po drogérke kde aj tak poriadne nič nemajú.

blink_182

Neviete či niekde v okolí ZA zoženiem tie také trblietky na nechty? Na tej stránke essence majú fest dobrý výber škoda že sa to nedá cez net objednať :-( určite by som si toho veľa objednala a nie sa naháňať po drogérke kde aj tak poriadne nič nemajú.

Martinka2

pozerala som na stranke essence.eu....ze maju viacero novych vyrobkov resp. novych odtienov ...zaujali ma najma mono tiene...ale zial vyber u nas v dm drogerii je velmi maly... :(

lochness

lochness = minna, kedze par dni tu neslo prihlasovanie :))

skusala som aj stay all day, pocula som len same chvaly nanho, akurat ze ja som taka bledula ze aj ten najsvetlejsi odtien je mi tmavy :))

essence

Martinka2 - linka BM v pere je skôr pre začiatočníčky, aby sa naučili potiahnuť rovnú presnú linku. tebe ako profesionálke, by som odporučila klasickú BM tekutú linku alebo aj farebné linky metal glam. a ak očné linky BM v pere nekreslia, choďte si ich vyreklamovať, ak to bolo v dm-ke a máte ešte blok, vymenia vám ju za inú!!!

essence

Alexa000 - kolekcia whoom booom u nás ani nebude, teraz sú krémy na ruky a od polovice apríla bude kvetinková kolekcia "blossom"
www.essence.eu