Ortopedický matrac

Alena54

Dobrý deň, my sme si nedávno s priateľom kúpili matrac od firmy Curem. Boli sme veľmi milo prekvapení, že sa realita neodlišuje od popisu na webovej stránke. Máme konkrétne tento www.curem.sk , a musím potvrdiť, že je ako stvorený pre spánok na boku. :) Mne osobne vyhovuje aj jeho výška, pretože jednak pôsobí luxusnejšie a tiež sa z neho lepšie ráno vstáva.

Aneta.Oravcova

Ja mám matrac Aroma Visco od firmy Tropico, je skvelý a spí sa na ňom veľmi dobre, inak doporučujem, ak vyberáte matrac tak použiť tento konfigurátor www.drsleep.sk kde treba zadať len pár parametrov a pomôže vám minimálne zúžiť ten široký výber, čo je v ponuke :)

susana2

Ak treba matrac tak my do nášho hotelu kupujeme tu www.marimpex.sk táto spoločnosť dodáva aj nemocniciam a mám v nich za tie roky spolupráce veľkú dôveru.

Darla

mne kazdy odporucal slovenske materasso: www.mojmatrac.sk tak sme jeden cez mojmatrac.sk kupili a zatial som spokojna. prijemny, kvalita spanku sa mi zlepšila a to je hlavne :)

Kristina48

My sme mali doposiaľ stále taštičkové matrace a sme s nimi spokojní. Momentálne máme tento www.novynabytok.sk a nemôžem nič zlé povedať, spí sa nám dobre.

Terezabr

Ja spím už rok na tomto matraci www.matracetropico.sk a vyhovuje mi veľmi, som alergička, takže veľmi oceňujem, že je antialergický a že má prateľný poťah

Emaris

S manželom sme si asi pred rokom zaobstarali nové latexové matrace, priamo u českého výrobca www.grossmann-matrace.sk. Ja mám matrac Xena, manžel matrac Jana. Sme veľa spokojní. Spí sa nám krásne. Latexové matrace môžem odporučiť. Sú najlepšie.