co pouzivat aby boli vlasy hydratovane?

severanka

kiara17: dá sa z toho šampónu objednať aj vzorka a dokonca je teraz aj akcia, objednať si celú sadu ( šampón + kondicioner) len za 4,90 € ... čo je skutočne veľmi výhodné, keď si vezmeš že len za 4,90€ máš celú potrebnú starostlivosťo vlasy...
kp_oriflame@azet.sk

diana

kiara17: Ešte zatiaľ nie, ale zaručujem ti že bude napíš mi prosím radšej na e-mail poprípade sa dá objednať vzorka, ale zaručene ti pomôže ja som si objednala vzorku zeleného šampónu na mastné vlasy a je úžasný tak i ten bude a teraz ked si kupiš sadu maš to vyhodnejšie.

diana

kiara17: Poradila by som ti teraz je vyborna novinka v Oriflame nové šampóny HairX je tam aj modrý na každodenné použitie a na hydrataciu vlasov o 72%. Ak by si chcela viac info aj obrazok samponu a popis, tak mi mozes napisat na e-mail: dzikbaba123@azet.sk

sweet_lolitta

presne taky problem som mala aj ja, pomohla mi maska od Alverde aloe a ibistek za 3 eura a kokosovy olej na konceky. Dam si ju na noc na dlzky, na vankus uterak a rano nasamponujem len pokozku hlavy a korienky, dlzky zmyjem kondicionerom a mam po probleme :))

nanett

ahojky na hydrataciu vlasov ti neporadim sampon ani kondicioner,ale domacu alternativu...V lekarni zozenies ricinovy olej,zahrej ho tak,aby bol teply nie vrely a po pramienku nanasaj na vlasy,ked budes mat uz takto pripravene vlasy zabal si ich do igelitu a zaviaz uterakmi,uteraky si striedaj,aby si udrzala teplo.Zabal nechaj ucinkovat hodinu,potom zmi...Pozor tazko sa to zmyva tak najskor posyp vlasy praskovym samponom alebo detskym zasypom a az potom samponom...Dufam,ze pomoze