má nekajá holka alebo žena skúsenosti s lux.spoloč.?

bebulka03

corlela,
ja ale nechapem, ze ked ta raz niekto znasilni, ze sa das aj viackrat. a to, ze to bola agentura, tak sa mi nechce verit, podla mna to boli pasaci, lebo pochybujem, ze ta nejaka agentura bude vydierat...

chlap

corlela, vela sil ti prajem aj tvojim kamaratkam, nic nie je natom zle, len clovek si to uvedomi vsetko az ked tym prejde. Dufam, ze aspon jeden clovek si tu s toho zoberie ponaucenie a ked nie, tak vedz, ze ja ano a tym si vlastne urobila dobry skutok!! ;-) tak sa drz.

rofl

takze z toho co tu pise corlela je jasne ze nemate byt naivne a mysliet si, ze ako sa budete mat bohovsky dobre. peniaze aj tak nie su vsetko nie su vzdy spojene len so stastim.

corlela

Boli sme luxusné spoločníčky...oni vám nepovedia že keď sa dostanete za určitú hranicu bude to zrazu celkom inak. Ale bude. Asi prvé 3 roky som nemala sex s nikým. Potom ma znásilnil...ten čo ho agentúra tak perfektne preverila. Potom to už išlo. Začali ma vydierať. prišli dalšie znásilenia...horšie..omnoho horšie. A to už necítite nič...

corlela

Dobre bolo len prvých pár rokov. Zažila som niečo veľmi zlé. Nechutné...čo sa v tejto brandži stáva. Agentúra holt nevybaví všetko. Potom sa už nedalo prestať...bolo to ako droga. Keď máte peniaze..chcete viac...vždy chcete viac...a nikdy nebudete spokojná. Lebo čím viac máte tým viac chcete. Takže uspokojenie vždy príde iba na chvílu.

chlap

corlela, vela sil ti prajem aj tvojim kamaratkam, nic nie je natom zle, len clovek si to uvedomi vsetko az ked tym prejde. Dufam, ze aspon jeden clovek si tu s toho zoberie ponaucenie a ked nie, tak vedz, ze ja ano a tym si vlastne urobila dobry skutok!! ;-) tak sa drz.

bebulka03

prepac, ale z toho co citam, tak mi zostava iba jeden nazor, ze ste nerobili luxusne spol., ale obycajne prostituky a v tom je sakra rozdiel :-))

corlela

Bola som niečo ako luxusná spoločníčka. Teraz mám už vyše 40 rokov. Som na dne. Časom to na vás príde. Na každú to príde. Skôr či neskôr. Psychické výčitky..budete sa nenávidieť...ja som bola v mladosti presvedčená, že natom nič nieje...že si len zarábam peniaze. Na začiatku som s nimi ani nespala...potom sa nedalo inak. Mala som aj veľmi zlé skúsenosti. Medzi dievčatami som mala dobré kamarátky. Jedna je už mrtva. Zabila sa lebo jej z toho preskočilo. Ja som už bola raz na liečení. Druhá ktorá sa vydala..mala všetko...dom pri mori, kopu peňazí...teraz nemá nič. Žije sama v malom byte...pribrala asi 50 kg lebo sa stále prejedá..neumývala sa už asi pol roka... rodina ju opustila. Jedna z nás ktorá bola natom donedávna celkom dobre sa mi tiež priznala že šťastná nieje. Je vlastne veľmi nešťastná. Tak sme sa rozhodli, že si nejak pomôžeme...