londa=henna??

Mimi323

mrucha,
yvettemarquise@yahoo.fr
praveže nie je drahá podľa mňa. Myslím, že stojí 6 alebo 7 eur za 100g, a poštovné je toľko, koľko zaplatí naozaj na pošte, takže približne 1,5 eur, žiadne 4 eurá ako inde....
Pokojne sa môžeš odvolať na toto forum...

mrcucha

Mimi323 to by som bola rada :) a ked sa nezmyje tym lepsie... mne sa totiz svetle vlasy nehodia, a mam uplne cierne obocie.. cize cim tmavsie tym lepsie a cim viac vydrzi tym budem spokojnejsia :) mozes mi aj na mail napisat emily8@centrum.sk
ale asi bude aj o dost drahsia co? :)

sweet_lolitta - dakujem, idem sa pozriet :)

btw... vcera ta cierna voooobec ale vobec nechytila...

Mimi323

mrchucha, najlepšie chytá egyptská alebo indická henna, ale tá sa ti tak skoro nezmyje. Ak chceš, mam mail na jednu pani, ktorá ti to pošle, je v pohode.

mrcucha

Ahojte, ja by som sa chcela spytat ci niekto nevie poradit ako docielit co najtmavsie vlasy najlepsie uplne cierne prirodnou cestou... skusala som uz hnedu hennu z DM (ked som este nechcela cierne) a ta mi chytila celkom silno.. ale zak hnerdo cerveno a ked sa vymyvala bola som dost rysava... svoje vlasy mam take stredne hnede v lete az svetle... a na koncoch mam este odrastajucu farbu.. henna ju najprv zjednotila.. ale po par dnoch uz bolo odrasty zas vidno cize nijake zazracne zakrytie odrastov sa nekonalo.
potom som skusila ciernu Logonu... no ta chytila mierne tak dozelenkava :) ale kedze som predtym mala uz aj schvlane modre a zelene vlasy nevadilo mi to....ale tusim na tu hnedu hennu nechytila a ked s apo par dnoch zacala vymyvat mala som len hore taky pruh do cierna na svojich vlasoch a potom svoje svetlejsie... ale ostala mi este jedna davka Logony, lebo som nemala dlhe vlasy.. a ta mi nechytila vobec :( co ma strasne sklamalo.. ciye neviem ci do nej este investovat..
potom som skusala aj ciernu z DM a ta neviem ci chytila :)nepamatam si.. mozno stmavila ale od ciernej daleko.. ale aj tak s aju dnes chystam znova pouzit a pridat do nej dake veci.. a skusim ju nechat najprv odstat.. az potom pred pouzitim zas zohriat.. a tak.. uvidim...
ale cierna asi nebude.. preto ak dakto vie ako na to.. prosim poradte.. a aj tu ciernu z Auparku by som vyskusala ale ta je tusim drahsia.. tak neviem ci ta cierna aj chyta a mam do toho investovat...

Lucinka33

Videla som na nete zopar fotiek bab, co im pekne chytila na hennu aj chemicka farba. Staci pockat par tyzdnov, kym sa ciastocne vymyje, nemusi odrast. Ale to zavisi od viacerych faktorov - farba a kvalita vlasov... A tyrusqa ma pravdu, ze vacsina, co si da hennu uz sa k chemickej farbe nevrati.

pegyna

Inak dufam, ze viete ze na hennou farbene vlasy nechyta ziaden color sampon, ani farba.Treba ich nechat vyrast, lebo to velmi komicky vypada ked farbe chyti, len na cast vlasov, co nebola nikdy pokryta henneu. Okrem toho hennu je potrebne pouzivat dlhodobo, aby sa dosiahol ten krasny gastanovy odtien. Spat s tymi pilinami na hlave nemusite, to nema efekt.