co povazujete za podvadzanie???

Taisiya

uhlie
podla teba je vztah pravdepodobne spanielska dedina ,stale omielas to svoje -som predsa chlap-
/ Podvadzanie je len slovo.../ tvrdis a to mam chapat akoze na vztahu "parazitujes" a vztah ta ubija? ano aj vztah je obcas stereotyp ,ale aj ten stereotyp je uzasna vec , kym nam zivot ulahcuje
a vobec niekedy mam pocit, ze vo vypatych situaciach vobec nevies argumentovat, preto mlcis? alebo sa bojis ,aby ta niekto "nechytil" za slovo?

shinna

uhlie, precitaj si vcerajsiu temu o tom, ako 20rocny muz zakazuje priatelke ist na chatu so spoluziakmi, lebo ziarli. Ved co sa o nu nepodeli s inymi muzmi? Hrozne, ako niektori muzi obmedzuju zeny a chu ich iba pre seba.

rozumiem ti

uhlie: typicky pristup chlapa, ktory je podrazdeny akonahle niekto netancuje ako on piska.:) budicek, zijeme v 21.storoci. ludia si mozu robit co chcu ak ide o ich zivot, nepotrebuju ani tvoje povolenie, ani tvoj suhlas. ani tvoja priatelka, ci manzelka. clovek totiz nie je majetok, rozhoduje sa sam za seba, slobodne. a to, ze ty sa k nej chces vratit neznamena, ze ta je dotycna povinna prijat s otvorenou narucou, lebo ty to tak ocakavas, chces. moze sa rozhodnut sama, co urobi. a ty to mozes maximalne akceptovat. nic viac.

necakam, ze to pochopis. ale nevadi.

uhlie

rozumiem ti,

co robis je tvoja vec. Alebo to potrebujes odo mna schvalit? Len pisem, ze sa nedokazes zmierit s tym, ze sa niekto zaujima aj o niekoho ineho, ako o teba a mas potrebu sa za to mstit.

rozumiem ti

uhlie: tvoja teoria ma dieru. to, ze ho opustim neznamena, ze som ho prestala milovat. znamena to, ze s nim uz nedokazem zit.

a nie som povinna, ani odpustat, ani neveru trpiet. to len chlapi tebe podobni v zmyslani maju taku utkvelu predstavu, ze sa mozu hrat na bohov, pricom su len obycajni uboziaci, ak sa potrebuju uchylovat k niecomu tak ubohemu ako je nevera.

uhlie

rozumiem ti,

to potom ale znamena, ze si toho muza nemilovala, ak mu nevies odpustit. Preco ides do vztahu s niekym, koho nemilujes?

rozumiem ti

uhlie: boze chlape, fakt mi ta zacina byt luto. ale k veci. preco by mal byt problem, ked si chlap chce odskocit inde? nech ide. ja mam problem s tym, ak sa chce vratit. ak si nasiel lepsiu a krajsiu, tak nech tam aj ostane. oplakavat ho nebudem.

uhlie

Podvadzanie je len slovo, ktore si zeny vymysleli na to, aby hodili vinu na niekoho ineho, ked zistia, ze nie su take vynimocne a jedinecne a dokonale, ako si myslia a muz si zacne hladat nejaku inu. Proste zenske ego nedokaze uniest pocit, ze je len jedna z miliona a kedykolvek sa da najst miesto nej nahrada.

nicki123

ja tiez neuznavam neveru ale co ak sa vam prihodi nieco take ze sa vam niekto velmi zapaci a pritahuje vas tak velmi ze mate az hriesne mislienky nikdy neviete co sa vam moze stat