je spolahlivý? prosíim

Príspevok v téme: je spolahlivý? prosíim
nikusik19

cawko, chcela by som sa spýtat, ci má niekto skúsenost s tehotenským testom znacky PEPINO....bo si ho idem spravit a chcem vediet ci je spolahlivý..bo bábo chcem...tak nechcem sa sklamat...ked mi neukáze pravdu...tak ak máte niekto skúúsenost dajte mi vedieet..prosíííííím..dakujeeeeeem :-)

zjuzjika

tak urcite sa vam to raz podari, neboj, len asi ked na to sstale myslis, tak t neprichadya... mozno ak na to prestanes mysliet, tak to pojde lahsie...ale neviem...psychika urobi svoje ....

a byvate uy sami alebo ako t mate poriesene?

nikusik19

nho ved hej, raz to príde urcite...si myslím, ze nám sa nedarí asi preto, ze sa tak snazíme...alebo ja uz neviem...ale dúfam, ze to raz vyjde...a podarí sa to.... chodíme spolu uz nejako 3 roky...a veeelmi ho milujem a aj on mna...

zjuzjika

tak ako osobne s ami to zda skoro, ale ak po nom tuzite, mate pre neho podmeinkz, tak preco nie? ja by som tiez uz babo chcela, ale priatel este nie, tak ho zatial nemame..... a to mame 24rokov... ale ak by prislo, tak by sme sa nebranili...samozrejme nijak zvlast nan nom nepracujeme....ved ray bude, dufam...hihi

a ako dlho ste spolu s piratelom , mate vlastne byvanie?

nikusik19

nho dakujem ti velmi pekne, si velmi milá...no mozno sa ti to bude zdat cudné...ale mám 20 rokov...a dietatko velmi velmi chcem...velmi po nom túzim a spravila by som vsetko preto aby som ho mohla mat...aj s priatelom....

zjuzjika

nikusik, to je mi naoyaj luto, pretoze som fakt rada ak otehotnei baba, ktora dieta chce, tuzi po nom....ale asi si budes musiet mozno pockat... amozno sa test iba mylil, uvidis, urob dalsi, za to nic nedas...mozem sa spztat kolko mas rokov?

nikusik19

zjuzjika...dobre skúsim si ho kúpit..len sa bojím, ze to zase skoncí tak ako vcera...jaj, velmi som sa tesila.... a zrazu...nic...jajha :-( ale dakujem za radu...

nikusik19

no baby, robila som si test...a bol negatívny :-( je mi to velmi lúto...ale co ak sa mílil??? lebo mi býva cudne...mávam bolesti podbruska...a sa mi zdá ze mi to brusko aj rastie...ale menstruáciu som mala pravidelne....ak by som bola tak by som bola asi 2 alebo v 3 mesiaci...ale co ten test a menstruácia?? je to normálne...asi nie...ach som zúfalá....

mimi222

ja mam naozaj bohate skusenosti s tehotenskymi testami..mam styri deti..a vzdy mi ukazali spravne..nikdy sa test nemylil

asasfa

najlepsi sposob ako nebyt sklamana je netesit sa prilis (co nejde) alebo neodkladat urobenie testu prilis dlho. drzim palce :)