Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koplikovana partnerova povaha

Príspevok v téme: Koplikovana partnerova povaha
rinnoa

zvycajne neziadam o rady ale toto je silne susto ja pre mna.moj partner je da sa povadat bez srdca.sme spolu rok a pol a len dvakrat mi povedal ze pre neho znamenam vela.nikdy nehovori o svojich pocitoch,ked placem nepodrzi ma skor ho to rozculi,neprizna si nikdy chybu stale som na vine ja,tvrdi ze ked odidem tak sa nic nedeje ze on sa pozera stale len dopredu a neplace nad rozliatym mliekom,nema zaujem riesi spolocne problemy,mam pocit ze on ma vlastny svet ktory pozna len on sam.nikdy nerozoberame ci ma problemy alebo ci ho nieco trapi,je uzavrety.kamaratka mi radila jednoducho nechat ho chvilku a pockat ci sa ozve ale to zmysel nema viem ako zareaguje.aj ked mi vravi ze ma lubi to je cely prejav jeho lasky.nieje pre mna psychickou podporou,je len priatel nieje kamarat.neradte mi aby sme sa rozisli to je najjednoduchsie to zvaldnem aj sama potrebujem poradit ako na taku povahu.berie mi to vela sily neviem ako na neho

sarah

Podla mna je kvalitny vztah vtedy, ked sa stretnu dvaja, ktori k sebe pasuju! Chapes? hodia sa k sebe prirodzene, nie aby sa silili do niecoho, co im prirodzene nie je. Tvoj priatel proste JE takyto...ked chces ineho, musis si toho ineho najst a nie pretvarat tohoto.
Keby velmi chcel, moze sa pretvarovat a do niecoho sa tlacit, to ano, ale co myslis, kolko mu to vydrzi? A bude spokojny on?
Ked si uz z neho nestastna teraz, co bude dalej? Kompromis, ano. Ale kompromisy sa deju v drobnostiach, nie ze mas zurvalca a chces nezneho, alebo mas umelca a chces technika. porozmyslaj o tom.

rinnoa

dakujem ponala si to naozaj spravne no uvidime vezmem si tvoje rady k srdcu clovek sa stale dokaze zmenit ak chce respaktive potlacat svoje chyby..a hlavne ak je na tie chyby casejsie ako casto napominany

vecernica

skor ide o to ci potrebujes pocut stale ze ta miluj? ano je ot prijemne,ale su typi muzov vo to nedokazu povedat.To ze ta miluje odkazuje aj nejakou inou ,hehe skotkovou podstatou okrem sexu? co ja viem nakupuje ti, ,vari ti? alebo opravi ti nieco v byte?ide s teobu von ked ches do lesa ,alebo v nicom sa premoze pre teba? odpovedz si sama,,a zvaz, ak ano,ze nieco pre teba robi tak len sa nevie vyjadrovat a to ho treba naucit,trpzelivo.najlepsie je mu to hovorit ,,ze ako sa ty citis,,a pytat sa stlae ne jeho pocity..a naldy a nazory.Su take drb...typi,,ktore uz od dectva po vzore svojho otca drzali este za socika najma nemu tvar a ziadne city navonok,to sa pokladalo za hrozne chlapske, a muzne,,mozno dostal tak blbu vychovu a zablkoval sa v prejavoch aby bol chlapskejsi..Ale je mozne ze je aj racionalny,,to je v podstate dobre ,ked sa s tym naucis zit a konec koncov zivot je naozaj racionalny ,pri spuste problemov co treba denne raiconalne riesit aj v dvojici.Skus sa rozpravat o svojich pocitoch,nech ta zozaciatku pocuva,mozno sa "rozpocituje" ,,ale pocitaj to na mesiace...kym..hlavne si spocitaj "racionalne" co ti dava ten vztah a co ti berie..

jajka001_

djimi, ak ju lubis, o com je tvoj prispevok z 15.09? alebo to mam chapat tak ze je jedno, aka je, hlavne nech dobre vyzera?
...tie problemy si spominal v inej teme

štefana

každý sme nejaký, každý máme charakteristické to svoje, možno aj naše znamenie to sčasti- vo všeobecnosi ovplyvnuje... možno zažil v minulosti ten tvoj priateľ nejaké sklamanie a teraz to rieši takto- obrnil sa??? dá sa mu dokázať časom- napr. že mu nechceš zle, ale naopak?

djimi

jajka001_ ja svoju manželku velmi lubim , určite viac než by si zaslužila
Chlap čo má frajerku --- je prasa
Chlap čo ju nemá ---- lenivé prasa
načo si budem hladať čúzu -kosť ,
ked doma obložené chlebíčky mám ?!?!?!?
A ešte kolko vlastne ty rockov máš? Ked tak tu pomáháš?!?!?!?
A jka si prišla na to že mám problémy v sxe?

sonie

ja som tiez ryba a moj partner je vodnar : ) tiez nieje nejaky horlivy do citov, aj to priznal, tiez som na zaciatku plakavala. Teraz ked vidi, ze som smutna tak mu to dojde a snazi sa, snazi sa aj v inych veciach uz ked nebol stvoreny na citove prejavy....Zalezi od chlapa, ak chce, tak to pojde....Uz je to raz tak.....

jajka001_

djimi / nemyslis ze mate problemy v sexe kvoli tomu ze tvoja zena citi, ze ju nelubis? ked je ti v podstate jedno, s kym spis...preco si potom nenajdes frajerku? kvoli rodine?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.