Koplikovana partnerova povaha

Príspevok v téme: Koplikovana partnerova povaha
rinnoa

zvycajne neziadam o rady ale toto je silne susto ja pre mna.moj partner je da sa povadat bez srdca.sme spolu rok a pol a len dvakrat mi povedal ze pre neho znamenam vela.nikdy nehovori o svojich pocitoch,ked placem nepodrzi ma skor ho to rozculi,neprizna si nikdy chybu stale som na vine ja,tvrdi ze ked odidem tak sa nic nedeje ze on sa pozera stale len dopredu a neplace nad rozliatym mliekom,nema zaujem riesi spolocne problemy,mam pocit ze on ma vlastny svet ktory pozna len on sam.nikdy nerozoberame ci ma problemy alebo ci ho nieco trapi,je uzavrety.kamaratka mi radila jednoducho nechat ho chvilku a pockat ci sa ozve ale to zmysel nema viem ako zareaguje.aj ked mi vravi ze ma lubi to je cely prejav jeho lasky.nieje pre mna psychickou podporou,je len priatel nieje kamarat.neradte mi aby sme sa rozisli to je najjednoduchsie to zvaldnem aj sama potrebujem poradit ako na taku povahu.berie mi to vela sily neviem ako na neho

jajka001_

inak vodnar je moje oblubene znamenie, co poznam tychto ludi, su velmi komunikativni, spolocenski, mozno na prvy pohlad az povrchni.

jajka001_

ja som ryba a on je vodnar:) vidite, sme sa tu nasli :) a pritom kazdy par je iny...alebo nie? moj vodnar tiez nie je extra ukecany, ale riesime spolu veci, komunikujeme. ja sa potrebujem vela rozpravat, a uz som si za tie roky vsimla, o com sa da s nim bavit a o com nie. ale chladny urcite nie je, pocity si davame najavo, komunikujeme o nich.

rinnoa

no pre tu co sa pytala ake sme znamenia.ja som ryba on je vodnar.my zeny sme citlivejsie to je prirodou dane aj ked nepotrebujem aby mi lezal pri nohach to by sa mi nepacilo a ani aby mi kazdych 5 minut hovoril ze ma miluje..chcem aby sa zamyslel ze jeho povaha vad mne a okoliu a chcem aby s tym nieco robil..nedokazem ho prinutit..on tvrdi ze je spokojny tak ked je chladny lahsie sa vyrovnava s problemamy a padmi..ale trocha citu by nezaskodilo.skoda ze nepoznam jeho byvale cela by som pocut ako vlasten fungoval v inych vztahoch..ale ako som pocula ziadna s nim nevydrzala dlho..dufam ze boh vidi co pre neho robim a raz mi to oplati hehe

djimi

Každá by ste xcela v kútiku duše mať presne takého muža po svojom boku ako je váš tato.(pod podmienkou že rodina z ktorej ste prišli fungovala)
Nikdy , ale NIKDY nepríde princ na koni - NIKDY - len v rozprávkach!!!!!!
Mužským vzorom- ideálom je alebo bol váš otec -- a väčšinou si aj vyberáte takého muža.Sú aj typy žien, ktoré svojim chovaním , konaním svojím spôsobom rebelujú voči predstavám svojich rodičov a vyberajú si opačný pol rodičovskej výchovy.
V rodine ktorá fungovala si automaticky hoc nevedomky vyberáme presne typ našich rodičov.Každý muž xce mat doma typ aký predstavuje jeho matka a naopak .

djimi

Milé dievčatá!
Veľmi si chlapcov idealizujete.Mám je jedno či si blond, čierna, červená , holohlavá : hlavne že máte frndu . Verte mi JE TO JEDNO . Len naj kus dobre vyzerate a je to jedno.Ktorý chlap tvrdí opak .. nieje chlap v podstate potláča sám seba!
Som 5rokov ženatý - 2r chodenia - 7rokov s jednou babou. Máme nádhernú dcéru.
Rozdelenie ženských nárokov sedí úplne presne, aj tých našich --mužských.

sonie

Djimi, ty by si sa hodila k Rinnoainmu(och, co to za meno :) partnerovy : ) Kto vie ake su znamenia, mozno, ze sa k sebe fakt nehodia....
Ja som tiez citlivejsia, tak viem rinou pochopit....

jajka001_

a inak nemyslim ze to tvoje rozdelenie je spravne, ja mam stale rovnaky vkus, bud vsetko alebo nic, partner mi musi stat za to aby som s nim chcela travit zivot. skor casom tie naroky mozno klesaju. uz nemusi byt taky pekny len nech sa s nim da vydrzat :))
rinnoa asi ma tie emocialne potreby ked sem pise