Koplikovana partnerova povaha

Príspevok v téme: Koplikovana partnerova povaha
rinnoa

zvycajne neziadam o rady ale toto je silne susto ja pre mna.moj partner je da sa povadat bez srdca.sme spolu rok a pol a len dvakrat mi povedal ze pre neho znamenam vela.nikdy nehovori o svojich pocitoch,ked placem nepodrzi ma skor ho to rozculi,neprizna si nikdy chybu stale som na vine ja,tvrdi ze ked odidem tak sa nic nedeje ze on sa pozera stale len dopredu a neplace nad rozliatym mliekom,nema zaujem riesi spolocne problemy,mam pocit ze on ma vlastny svet ktory pozna len on sam.nikdy nerozoberame ci ma problemy alebo ci ho nieco trapi,je uzavrety.kamaratka mi radila jednoducho nechat ho chvilku a pockat ci sa ozve ale to zmysel nema viem ako zareaguje.aj ked mi vravi ze ma lubi to je cely prejav jeho lasky.nieje pre mna psychickou podporou,je len priatel nieje kamarat.neradte mi aby sme sa rozisli to je najjednoduchsie to zvaldnem aj sama potrebujem poradit ako na taku povahu.berie mi to vela sily neviem ako na neho

jajka001_

nuz hej, sama pise, ze ho opustit nechce. ale zrejme si neuvedomuje dopady, chcem jej len usetrit drahocenny cas....nezmeni ho

djimi

milá jajka , neviem kolko mas rokov, napíš...
ano je dôležité rozprávať sa , o pocitoch túžbach aťd.
Čas ako plynie, nároky na partnera klesaju, ked máš 20--tak len pekný, upravený, lovatý, a ešte neviem aký
Pri 30-tke to ide úplne inak- Bude dobrý otec, je zabezpečeny?-(vyššia forma -lovatý)
Ked má zena 40 -- už jej stačí len zabezpečený
Pri 50-tke už ani to netreba
Čo som tým xcel povedat?Ked si mlada a hlúpa je ti to jedno- hlavne naj love má!!!!
Emocionálne potreby sa riešia v zrelšom veku.Kedže baba xce poradiť v tejto veci mala by byť zrelšia.Mala by sama vediet čo od života xce. Ano partner je možno emocionalne pustý , asi ma love ked od neho ani po roku a pol neodišla.Ak je to jej potreba - mat emotívne zrelého partnera .

sonie

ja sa priklonim ku Jajke, my zeny sme citlive stvorenia a potrebujeme aby nam stale niekto hovoril ako nas ma rad.
Skus si tento vaz vztah predstavit o 10 rokov. Budes spokojna? Asi nie na 100%.
Ked sa stane, ze budete mat dieta, chces na jeho vychovu ostat sama ked on sa o citi nezaujima? Dieta potrebuje citove puto, nie mumaka, nepochopy jeho spravanie. Vyskusaj ho, vymysli si, ze sa ti v praci/v skole nieco stalo, alebo bu nejak naznac, ze mas nejaky problem ci ti navrhne sam pomoc. Urcite si myslim, ze pre teba existuje niekto kto ti lasku bude opatovat, nielen slovami. Ciny su mocnejsie ako slova...

djimi

Musím ti povedať,že všetko čo tu píšeš- sú ženské problémy.Čo ked sa nexce rozprávať o probléme- čo ked je taký typ.
Nie každý sme citlivý- nemáme nutnosť sa zdôverovať. Ked xceš citlivého partnera nájdi si homosexuálneho kamarata.Ten ti poradí,vypočuje ... s takým Rambom by si xcela rozprávať o jeho citoch ? No tak ?! Hlavu hore- život nieje len same ružové veci....

jajka001_

akoze naco ti je taky studeny sebecky čumák...zabijas s nim cas....nedajboze s nim otehotnies, co by to bolo za otca...by vas len trapil

lenca.

nuz a z roka na rok to bude len horsie. Vazne. Klasika -vezmi papier a napis pre - a - proti. Uvidis, coho je viac... Tazko ti radit, bud ho mas tak rada, ze sa nad tu jeho povahu povznesies, alebo budes trpiet, alebo si bez hladat zabavneho, chapaveho...a ten zasa bude mat ine muchy...No strasneeee s chlapmi...aj bez nich

rinnoa

no nieje to na cely zivot toho som si vedoma ja viem rozchod je najjednoduchsi co sa riesenia tyka aj ked srdce boli.kazdy ma pravo byt milovany a ja sa mu to snazim dat pocitit ani neviem ako to vnima lebo nikdy mi nepovie co vlastne citi.je to tazke kedze ja som clovek otvoreny nemam problem hovorit o pocitoch.chcem aby ho niekto lubil a by vedel co je to byt lubeny.nerobim to zo sucitu ale z lasky.je to tazke naozaj da mi to vela namahy:)viem ze si vazi ze som aj napriek jeho povahe tak dlho s nim on si to aj sam prizna a uvedomuje ale nesnazi sa mi to nijako zlahcit..lutujem baby ktore maju podobne problemy

CMu_Q

ak v nom necitis opporu a nepomaha ti v najtazsich chvilach, tak nema zmysel trapit sa ... zrejme je to egoista - racionalny typ cloveka, zatial co my zeny sme emocionalne zalozenee.... partner na cely zivot to teda urcite nie je a to snad uz vies aj sama (mam nieco podobne, akurat s prejavmi lasky je to kusok lepsie) takze ma to niekedy az tak netrapi, ze mi psychicky nepomoze... ale uz tiez som par krat premyslala ci je to TO co chcem mat po cely zivot... je to na kazdom z nas (rozhodnutie) .... drzim palce...

zjuzjika

neovem, ale skor by som uvazovala ci to ma vyznam s takym clovekom udrzaivat vztah...ked je taky necitlivy flegamtik...