Ma zaujem o mna, ci sa mi to len zda?

Príspevok v téme: Ma zaujem o mna, ci sa mi to len zda?
straciatela

Mam otazku, ktora je tu asi casto polozena. Ako zistim, ze sa pacim chlapcovi a ze si to iba nenamyslam? Ide o to, ze uz par tyzdnov, aj mozno mesiacov, stale po mne pozera chlapec z vedlajsej triedy. Ked som na obede, sadne si tak, aby na mna videl a skoro cely cas sa na mna pozera. Uprene, ale jeho pohlad zase nie je neprijemny. Ked vychadzam z triedy, vecne stoji nedaleko. Ked koncime skolu, caka nedaleko mojej triedy a ked sa pohnem smerom k satniam, vyrazi aj on, za mnou. V autobuse si skoro vzdy, ked sa da, sadne tak, aby na mna zozadu dobre videl. Neviem, aspon ja mam ten pocit, ze mi to je napadne. Mozno si to len namyslam, preto sa pytam vas. Pred rokom som sa rozisla, preto sa teraz trochu bojim, aby som sa opat skoro nesklamala. Napadlo ma totiz, ze ak by mal zaujem, uz by sa mi prihovoril, ci ako? Ked s tym mate skusenosti, sem s nimi. Dakujem.

zjuzjika

podla mna ma o teba zaujem, len asi je mozno hanblivy alebo nevie ako sa ti prihovorit alebo co ti povedat...skus sa mu prihovorit prva ty a uvidis....