baby- aký chlap sa vám páči, po akom túzite?

lulu22

Laylla, musím reagovať na tie nechty.. ja som taká, že tiež sa mi páči, ak má muž pekne a čisto upravené nechty.. raz mala kamoška stretko s jedným jej ctiteľom, prišla som za nimi..bolo vtedy leto a mne hneď padli oči na jeho hnusné, doslova hnusné nechty na nohách :D fuj..to som snad nikdy nevidela tak zanedbané nohy.. pak ked odišiel, upozornila som ju, že či si to nevšimla, povedala, že ona si také veci nevšíma.. a odvtedy aj ona každému chlapovi pozoruje nechty :D ale on bol celkovo taký upotenec zanedbaný..brrrr ..

Laylla

Nikdy u mužov ani tak nešlo o vzhľad.. ale podľa mňa je dôležité to, aby bol upravený (nechty,vlasy,zuby) a nosil normálne moderné oblečenie (čisté!) .. to je asi všetko :) jaj, a mám hroznú slabosť pre modré a zelené oči. (aj keď ja sama mám hnedé:D)

User_37597

agy
to co bolo posledne ze "Ten môj nie je veľmi inteligentný, len taký chvastúň."
to si myslela vazne??preco si snim potom?

Agy1970

Okrem toho, čím som staršia viac a viac mi chutí život a užívam si ho, tak ma zaujímajú u chlapa iné veľkosti nie objem svalov na ramenách. Cha cha cha

Agy1970

Chodím z mladým 25r chalanom, je z tých čo sú nabúchaní a chce znova cvičiť aby mal objem ramena 52cm. snažím sa ho z toho vyliečiť, má dokonca jazvy ako mu popraskali šľachy z tých stereoidov čo bral keď bol mladší. Chlapi sa veľmi mýlia v tom, že sami určujú čo sa páči ženám. Nie, v žiadnom prípade sa nepáčia ženám svalovci, tí príliš nafúknutí už vôbec nie, to je pomýlený názor chlapov. Len nedávno som počula mladé 18r dievča ako opovržlivo hovorila o chalanovi čo mal hrudník ako Stalone. Mne osobne sa páči atletická postava, svaly áno ale také normálne, a mozog ako sa patrí, nie piliny. Ten môj nie je veľmi inteligentný, len taký chvastúň.

User_37597

ale inak aj u mna to je tak ze ked vidim svalnateho tak mi je na grc..,je to fajn ze robi nieco pre svoje telo ale ked to siaha do takych extremov ze si ani rit nevie vytriet od tolkych svalov tak to je uz akoze moc :D
proste sa mi to nepaci taka hora svalov.ja potrebujem citit partnerove brusko a citit ze je to chlap taky aky ma byt...to teda neznamena ze musi mat svali aj na ocnych vieckach :D

natusa42

fuj ,ja neznášam svalnáčov ,to je otrasné ..nechutné ,chce sa mi priam zvracať ,ked vidím nejakého vymakaného chlapa ..ja som rada ,že mám takého akého mám ,čiže chudučký :)a aj tak je podľa mna krásny :*

sway.

Mne sa pacia sportovci:-) Od atletov az po rugby hracov.Tmavsi typ,skvele telo a pekna tvar s vyraznymi licnymi kostami,mozu byt aj plne pery. A sportova,tj. bojova,sutaziva,vesela a hrava povaha k tomu = ideal.