emocionalne potenie

Príspevok v téme: emocionalne potenie
lillyan

Ahojte, prosim vas, neviete mi poradit nieco co zabera na emocionalne potenie? Nejake cviky na ukludnenie alebo nieco take, ked som v klude a doma, vobec sa nepotim, ale akonahle som niekde medzi ludmi-v skole napr. tak sa dost potim, ale nie je to preto ze som vystresovana, je to asi preto ze zazivam nejake emocie, nemozem za to a strasne mi to zneprijemnuje zivot, hlavne ked viem ze doma a v klude sa nepotim vobec.Vopred vdaka za rady :)

lillyan

hanka ja viem o driclore, aj ho mam doma, ale mam pocit ze mi zabera len nikedy- raz sa nespotim skoro vobec a nikedey teda poriadne, nerozumiem tomu, zo zaciatku ked som zacala pouzvat som sa nepotila vobec, bola som nadsena ale po case sa to zacalo znova :( a teraz ked si ho dam, tak v podstate nikdy neviem ci sa spotim alebo nie a len trpnem..nevies cim to je?

hanka.

Ja som bývala tiež spotena hlavne v praci medzi ludmi a doma nič. Potom mi jedna znama odporučili Driclor antiperspirant z lekarne a odvtedy nič, žiadne potenie ani ked mam tremu. Super vec, len škoda, že som o tom nevedela skôr. nemusela som si zničiť tolko pekných tričiek potom, čo neišiel ani poriadne oprať.

lilian333

nj ja mam tiez repsne taky isty problem ked mam stres tak som spotena ako.... a aj medzi ludmi je mi to neprijemne strassne iba si kupujem take tricka kde to nevidno a inka celkom zabera EXCIPIAL DEOFORTE , v lekarni bezne dostupny...ni niekedy ani to