Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AB Cosmetics

Iwii

sssa ja nemám s tým problém takže som tam tieto výrobky ani nepozerala ale majú tam toho veľa a čo sa mi páči že sú to prírodné výrobky a máš tam napísané aj koľko % prírodných látok obsahujú. Pozri na natura-house.sk, možno nájdeš čo hľadáš :-)

Iwii

AB mandľový krém je na Slovensku stará dobrá klasika, používala to moja babka aj mamka. Chcela som mamke darovať AB krém, pochodila som celé mesto bežné drogerky, hypermarkety a nikde ho nemajú, povedali mi, že sa už nevyrába a pravdepodobne AB kozmetika končí úplne. Ale čo s tým? Akú náhradu mi ponúknu? nemali nič. Tak som sadla za internet a dostala som sa k značke NATURA HOUSE, ktorá má celú radu výrobkov z mandľovým olejom a mandľovým mliekom a Q 10kou. Kúpila som na odskúšanie krém na tvár a je fakt dobrý. Rýchlo sa vstrebáva, nemastí, pleť nie je po ňom lesklá a veľmi príjemné vonia. Doporučujem Vám ho ako náhradu za ABčko.

Xena

no ja použivam už 20 rokov AB kozmetiku ,hlavne gafrovú pletovu vodu a tiež gafrovu pletovu masku, nakolko mam mastnu plet a pred menzesom sa mi robia vyrážky, takže tato kozmetika mi vyhovuje, len akurat neviem dostat teraz v Nitre moju pletovu vodu.

ilda

u nas nedostat krem ab mandlovy okres trebisov neviete kde mozem zohnat,je to vynikajuci krem v hypermarketach este skusim poradte diki

maria1113

ahojte, mám 33 rokov, od svojich 14 používam výhradne AB mandľový krém, lebo mám citlivú pleť. Skúšala som aj iné z lekárne, nič mi nepasuje iba mandľový AB a môžem ho používať aj na kilá

....

koalka: a použivala si od nich aj zubnu pastu? ... ma to laka kupit :D.. a to je fakt ze v drogerke nedostat vsetko este v 101ke ako tak