Otazka pre chlapov- Strie

leerka

tak to nestopni a nehcaj to volne plynut...ved chalan nevidi ci mas strie alebo nie.... kasli na to, .... vies kolko chyb maju chalani no a co, aj tak sme s nimi....

sikaaaaa

zjuzjika: ja vieem, ved sa snazim to tak nebrat... len niekedy sa mi nedari :)
no viem byt sebavedoma a v pohode, len ked uz pride niekto kto ma zaujem tak vtedy to namna priide a nejak to stopnem...

a mam 20

zjuzjika

sikaaa, ja ta aj chapem, ale nesmies mat z toho komplex, lebo chlap, ktorem u sa budes pacit a bude ta lubit , tak mu tvoje strie vadit nebudu...kazdy mame svoje nedostatky...napr ja som sa bala, co povie priatel na moje prsia, lebo ich nemam neake velke, resp su male,ale zase nie uplne, ale kedze som chuda, tak nemozem ocakavat, ze budem mat stvorky :-) no a tak som sa aj bala ako sa na mna bude pozerat, ked ma vyzlecie a tak, bala som sa toho a dopaldo to uplne v pohode..prsia sa mu pacia, aj vsetko ostatne , a sme spolu uz skoro 4,5roka..... teraz asi pred rokom som objvila, ze mam celulitidu neni vidiet, iba vtedy, ak si stlacim stehno..a to sa mam zblaznit...tak ju mam..... a takisto sa mu pacim, ci ju mam alebo nie.... vztah je o inom a nie o komplexoch ..... musis byt hlavne sebavedoma,lebo chalani vidia ak je baba zakomplexovana...
inak len tak btw, kolko mas rokov?

sikaaaaa

zjuzjika: hej len je to trosku ine u chlapoch. ja tiez nemam proti tomu nic a absolutne by mi to ani na chlapovi nevadilo, ale oni sa na tu estetiskost a celkovo na zenske telo pozeraju trosku inac ako my na nich :)

uz som pocula kopec takych nazorov od muzov ze ake su strie nechutne a podobne...

a preto mam z toho dost komplex... az mam z toho akysi blok sa s niekym zblizit. mozno to zne smiesne, ale ked s tym uz clovek problem ma, tak mu to na sebavedomie nerobi dobre heh...

sikaaaaa

niekto: ved prave to hovorim ze nechystam sa chudnut stylom 10kg za mesiac :)

prave takym stylom som sa dopracovala k svojej momentalnej vahe a tym hroznym striam :(
ale tak co uz... bola som mlada, blba... (niezeby som bola teraz stara-20, ale uz niesom tak blba :)) 65kg myslela som aka je to katastrofa... pekne rychlo som schudla, nabrala o polku viac, zase pekne rychlo schudla... atd dalo by sa pokracovat...

poiu

aj ja mam strie na chrbate lebo som rychlo vyrastol, ale ono to casom vybledne, je pravda ze dost dlhym casom ale vybledne... a ak ojdes ku koznej moze ti predpisat na to krem a bledne to rychlejsie

zjuzjika

ja zatial strie nemam, ale mozno po porode raz neake mat budem a co uz...inak priatel ma strie, lebo rychlo vyrastol a preto s ami ma menej pacit? ta to nie...ved ich na nom ani nevnimam...ani neviem, ze neake ma....