Aky darček kupit priatelovi?

Kamilita

co tak stylovy odolny bluetooth reprak ? moj dostane crater 3 od oravaspeakers.sk a myslím že je to perfektný nápad

Matica

Podľa mňa každého muža poteší technická vychytávka. :) Či už USB, ak ho ešte nemá, alebo nejaké kvalitné slúchadlá či nová myška ku PC.

sisa79

Záleží na tom ako ste spolu dlho a koľko financií do toho chceš dať. Ak krátko, tak nejakú milú pozornosť, ak dlhšie, tak ja som nedávno kupovala mobil, Huawei.

smeja77

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na stránke alkodarceky.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

Smeja 737

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na stránke www.kupony zdarma .sk. Vždy tam na mňa čaká nejaká inšpirácia a ešte aj ušetrím :P :)

Smeja 737

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na stránke -odkaz odstránený-. Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

spiaca Ruzenka

Som za kvalitný parfém. Nie je to až tak drahé a objednať ho možete cez net, takže ani nikam nemusíte chodiť. Ja rada objednávam z notino.sk