Tmava stolica

farmaceutka

Mne zabera Ibalgin :-) Ja pouzivam ten. Samozrejme, ak mas problem s traviacim systemom, su osvedcene kvapky Algifen, ale su na recept. Lekari vsak nemaju problem ich predpisovat, ked toho svojho poziadas s tym, ze to chces na bolestivu menstruaciu, isto ti vyjde v ustrety. Nemusi to byt gynekolog, staci aj obvodak.
Volnopredajny Panadol Femina moc ucinny nie je, hlavne nie u zien, ktore uz zvykli uzivat Ibalgin. Je skor vhodny ako prvy liek u dievcat, ktore este ine lieky neskusali.

babika.z.cukru

farmaceutka, si tu este?:)
jaja, ospravedlnujem sa ti, ale ak mozem, rada vyuzijem tuto temu a spytam sa nieco farmaceutky.
co by si mi odporucala brat proti bolestivej menstruacii? viem, ze ty sa vyznas v liekoch, vies, ktore su totalne svinstva a co ma aky ucinok, tak ak ta mozem poprosit o nazor, budem rada. dakujem:)

farmaceutka

Po Ibalgine moze byt tmava stolica, ak narusil sliznicu traviaceho traktu a vznikli erozie so slabym krvacanim. Podla mna by si vsak mala asi nejake bolesti zaludka, keby to tak bolo. Nejedla si nejake potraviny, co farbia stolicu-napriklad cucoriedky,pecienku, pripadne neuzivas nejake zelezo?
Ale v principe to moze byt aj po Ibalgine, v buducnosti by sa mu bolo treba vyhnut.