Bojim sa sexu

Príspevok v téme: Bojim sa sexu
sskkss

Tak poviem to takto proste nasiel som si teraz partnerku a zamiloval som sa do nej.Proste ma ju strasne moc rad neviem si to bez nej uz ani predstavit.Aj ona ma miluje proste zatial sa mi nic v zivote taketo nestalo.A uz by som sa snou cel zblizit aj po sexualnej stranke aj ona by chcela stale mi to hovori a ja to len brzdim ako debil.Je to stoho dovodu ze sa bojim. Ona ma pochopenie a powedala ze ked budem prispraveny ze ona pocka. Ale ja mam strach s toho dovodu ze si myslim ze mam maly penis no skor tenky ako maly a mam potom problemi so stoporenim proste vzdy sa zacnem triast a nic. Uz som sex mal ale to bolo take chata alkohol proste upne o nicom bez lasky a aj tam som mal stym problem. Neviem co mam robit bojim sa ze to bude poriadne trapne:( prosim poradte co mam robit dakujem. Mam stym navstivit psychologicku?

prispevok

je jedno, aky mas penis, pokial to ma zenska v hlave v poriadku, tak aj jej to nesmie prekazat, inac ta nie je hodna...dalsia vec je ale, ze ked sa bojis, ked ides do toho s myslienkou, ze to nebude ono, tak skutocne to nebude ono. ako nahle sa ti v hlave zrodi nejaka pochybnost, tak sa to prejavi na zlej kvalite sexu. Dalsia vec je, ze ked budete sexovat a ty budes velmi chciet aby to bolo dobre, tak to nebude dobre, proste sa tomu neda rozkazat, to musi ist samo. Nechod do toho na silu, proste chod, ked si budes verit, ked budes mat ty aj on tam dole chut, lebo ked on nema chut, tak mu nerozkazes....
Pokial by problem pretrvaval, tak doporucujem sexuologa, by si neveril ,aka sranda je so sexuologmi si pokecat. tiez chodim na konzultacie, tak viem o com pisem...

aneta.

potrebujem poradiť: keď som mala 17 mala som priateľa. sex bol normálny. po roku sme sa rozišli a ja som 4 roky nikoho nemala. Niekedy v sprche si skúšam tam zájsť prstom ale zdá sa, že tam nejde. Ako je to možné? Môže sa žena, keď nemá sex stiahnuť?
-
a stalo sa vám baby, že vy sami tam neviete zájsť ale priateľ vie a nebolí vás to?

Optimista_dozaista

sskkss, penis moze mat chlap hocijaky, aj dlhy ako bagetu a tak isto aj hruby, ale ked nevie prebrat v sebe tu chlapsku odvahu, ktora je v kazdom chlapovi, tak je to skoda. Ver tomu, ze si kus, neporovnavaj sa s nikym, pocuvaj trebars hard rock, bud skratka chlap. Ty si chlap a ziadny zakomplexovany chlapcek, ved to hadam vies aj sam. Ved si to bol hadam ty, kto zbalil tvoju holku. Uvidis, ze tvoja holka tuto muznost vyciti. Jej odozva bude pre teba to najlepsie afrodiziakum, ktore ta povzbudi ako ziadne ine. Neboj sa, poznam takych, co mali penis velky,ale neverili si.

radnik

sskkss pocuj...ak sa naozaj tak milujete a je tvoja priatelka normalna tak pochopi aky mas penis...skus sa s nou o tom normalne porozpravat..Ja som si svojim penisom tiez nebol isty az do chvile ked ho prvy krat moja priatelka uchopila a povedala mi ze sa jej moj penis paci..potom som si bol trosku uz len neisty no a po par slovach od nej som si bol isty svojim penisom..Keby sa ti smiala alebo co tak ju potom posli kade lahsie lebo s takou to nema vyznam...mala by mat rada tvoj penis taky aky je ci je uz velky alebo mali alebo hruby alebo tenky...nejde o kvantitu ale o kvalitu...nejde o to aky mas velky a penis..ide o to aky mas vykon a ako ten cely sex prezivas a hlavne musis vediet s nim aj trochu narabat...nesmies byt ako slon v porcelane...ja sa riadim tym ze ked mam priatelku ktoru lubim tak mi ide v sexe hlavne o to aby som obstastnil ja ju a nie o to aby som spravil seba...ale ak mam len taky prilezitostny sex tak mi ide len o seba..som egoista ale v takej situacii:)...

leerka

a ty komu tu chces na co posielat fotky, ved ked si si neni isty, ze chces sex, tak ho este nemaj, nie? a ak si zakomplexovany,tak s tym treba ieco robit...ale ako vravim, ak ta bude baba lubit, tak jej bude jedno , aky velky vercaich budes mat...

niekto

to co jej ale moze vadit je tvoje sebavedomie resp ked budes nad tym moc rozmyslat mozes mat problemi (napr s erekciou) zmier sa stym a ber to ako to je skus sa sustredit hlavne na tu techiku resp pozistuj si co sa jej paci
napr pocas predohry alebo po tom
nemus sa to podarit na prvy krat mozes sa zlepsovat postupne

niekto

sskkss akk by jej to vadilo tak nestoji za to aby si snou chodil
hlavne si uvedom ze nezalezi na velkosti ked vies ako na to
okrem toho naco mas jazyk :OP

sskkss

A NENI TU DAKA BAB KTOREJ BY SOM POSLAL FOTO A POWEDALA MI CI MOZEM NORMAL SEXOVAT ALEBO MAM POCKAT KYM SI BUDEM 100 PERCENTNE ISTY ZE TA BABA TO POCHOPI?