konecne som nasla naj make-up

zuzzzuuii

ja pouzivam ten praskovy loreal so stetcom ten pudro makeupom s mineralmi.so zaciatku som si nan nevedela zvyknut ale teraz som spokojna.sice stoji 15 eur,ale je ho tam tak vela,ze si nepamatam kedy som ho kupila a este stvvrtiinu mam.Ale pouzivala som aj Rimell Stay Mate ..ten je tiez ok

suns

mne sa stalo to iste kikuus:) ten ivory sa mi zdal straaasne bledy, tak som zobrala nude, sand je asi nieco medzi tym, ale nemali ho... Maybelline

Mimi323

Suns, 9 eur je dosť a to je aká značka?
Inak, zrušili nám tému o RNG :( Ale rátala som s tým, najhoršie je, že Andrej sa vyjadril, že oni nie sú ochotní sponzorovať buisines pre RNG. Tak to je sila.

kikuus

ja som si kupila liquid satin odtien sand je celkom ok len je bledsi ako som chcela ale ked v tej drogerke nikdy nevidim poriadne aky odtien si kupujem pod tymi svetlami vyzeraju uplne inak ako na dennom svetle

suns

Inak k teme, dnes som si kupila ten Dream Satin, odtien Nude, je strasne orazovy!!! vyzeram ako opicka:D ale pomiesam si to s mojim make upom, inak kryje celkom dobre, len som troska ako oranzova maska:D za 9 ojro :P

suns

ja som chcela HAK pred 2,5 rokom, ked sme chceli zacat s priatelom sexualne zit. Po precitani pribaloveho letaciku mi ju zakazal :D on je v tomto velmi mudry...
ale teraz, uz nas zacinaju otravovat kondomy, tak som zasla za lekarkou /aj kvoli celkovej prehliadke/ no a zacnem ju brat... uvidim, po mesiaci, dvoch a popripade, ak to bude katastrofa, tak ju nebudem dalej brat v slepej viere, ze sa to "upravi" ... ale preco niektorym zenam robi zle a niektore ziadne vedlajsie ucinky nepocituju?