konecne som nasla naj make-up

CMu_Q

suns - gynakolog mi podrobne urobil testy a dal mi vybrat z dvoch HAK: YADIN, alebo JEANINE ... tvrdil ze tieto dve na mna pasuju, len zalezi odomna ci cem drahsiu/lacnejsiu (a ja som si vzala drahsiu, myslela som cim drahsie tym lepsie). takze v tomto sa nemylil a urobil spravne (on nedokaze predpokladat ako bude telo reagovat, takze v tomto ho nemozno obvinovat) ...dalsie dosledky: no uz skoro ziadne vlasy - stale padaju, slaba cinnosti obliciek - prestavaju fungovat z dosledku napadnutia bakterii ci coho, ktore sa premnozili v dosledku hormonalnych zmien vyvolanych uzivanim HK, oslabenie cinnosti srdca - nepravidelnost ci ako to mi povedali (arytmia), oslabena imunita a pod. ale musim podotknut ze do doby kym som zac.uzivat hak som bola 100% zdrava!!! takze z ineho to nebolo, mam to potvrdene lekarsky...

wikush

takzeee zohnala som vzorku z casaku - maybeline dream satin liquid.. dnes som ho mala na sebe uz druhy krat, celkom sa mi zatial pozdava, mam mastnu plet a obrovske pory, ten makeup pory zakryva - ovsem nie uplne, ani sa z neho velmo nelesknem - samozrejme pouzivam este puder na to, a zatial mi pory neupchal, ale to je este skoro hovorit.. a aj odtien sand celkom pristane mojej velmi svetlej pleti, takze si asi kupim cely makeup pokial maju akcosku na nho

Mimi323

pakalarka, ja ten pudrový mám a ten vôbec nekryje! Pekne zjednotí a rozžiari pleť, ale nepripadá mi ako normálny make up. Ja ho použivam ako puder. Podľa mňa je pre takú pleť, kde netreba nič zakrývať.
Na tvoju pleť by som ti radšej radila MF mirracle touch. Ten perfektne kryje.

pakalarkaaa

ja som používala Maybelline Affiniton či ako sa to píše no bol zo začiatku dobrý ale po čase neskutočne flaky!! som chodila jak mapa!
potom od VICHY som si kúpila- no otrasny make- up ma to štvalo lebo bol drahý a otrasny!!
teraz si idem kupiť MAX-FACTOR ten púdrový s minerálmi. Ten by mal byť dobrý:) (mám mastnú pleť s rozšírenými pórmi , sem - tam akné)

suns

na vine je lekarka, ak ti ju predpisala. Ja som jej povedala, ze by som chcela, aby ucinkovala aj na plet, lebo mam troska problemy... Najprv som chcela lyndinette, ale ona povedala, ze ta vobec nie je na plet. A ze prave diane35, jeanine su tie spravne s tymto ucinkom. Lekarka musi prisposobit HAK tebe! Moznoze ti celkovo nesadla a tvoje telo ju neprijalo... ako dlho si ju brala a ake mas este dosledky? /je mi to luto/

CMu_Q

suns - ano YADIN, neviem ci je na plet (ale vravia ze ano) lenze ja som ju kvoli tomu nebrala kedze som nemala ziadne problemy s pletou, mne sa znicila plet az ked som ju vysadila,...okrem dalsich neziaducich ucinkov je tento este viac-menej v pohode, no napriek tomu mi to strasne vadi... ako ja osobne, reesp. mna osobne HAK totalne znicila, znicila mi plet, vlasy, zdravie,...a to bola jedna z najdrahsich,... mohla som mat viac rozumu ked som ju zacinala brat ja hlupa... teraz sa mozem stazovat vies na koho - sama som si na vine...

suns

CMU_Q - fakt Yadine? a ta nie je prave na plet? Ja zacnem brat Jeanine, tie 2 su velmi podobne, a dala mi to lekarka vyslovene aj na plet, lebo ma antiandrogenne ucinky...