Krce v bruchu, bolesti brucha, pichanie v oblasti zaludka..

adelag

dnes som mala dosť silné krče v žalúdku, a stále pretrvavaju ale už v menších bolestiach.myslím si že je to spôsobené tým že mám myóm v maternici a idú ma operovať.ak vás často bolí žalúdok môže to byť tým že máte cystu alebo myóm.takýto istý problém mala aj kamarátka, často ju bolieval žalúdok a bol to myóm.doporučujem sono a tomografia.niekedy treba posúriť aj doktorov aby vás nato poslali.

akinom007

Jessical/ to poznám on cynarofit je v pohode po ťažkom jedle ked nie je bolest ale na take bolesti a pichanie ako som mala su slabe

jedulka

nejdříve k lékaři.Je to nudné a někdy i o nervy,ale za to naše zdraví stojí.Nechat si prohlídnout žaludek hadičkou doslova jen nepříjemný subjektivní pocit nic víc,ale jasně je vidět, jestli tam něco je nebo není.
Když se lékaři shodnou po řádném vyšetření všeho možného,že je to psychické tak tomu věřte, že je.Skusila jsem na vlastní kůži.Chce to klid.Vypnout a naučit se relaxovat.Vím, je to jednodušší než si vzít tabletku,ale co jiného byste chtěli?Nebudete to řešit a bude se to jen zhoršovat.Říkají tomu žaludeční neuróza,ale může bolet cokoli.Kupte si nějakou kvalitní lubovník botkovaný čaj nebo tinktůru a na bolest používejte.Sami na sobě ucítíte jestli je to to pravé.Dojde k uvolnění a klidu.Pak je už jen na vás jestli přizpůsobíte svůj život tomu aby nevznikali bolesti ze stresu a nebo budete ládovat tělo lékama na stres,abyste se přizpůsobili danému nevhodnému životnímu stylu.

akinom007

Uz druhy tyzden sa dietne stravujem pretoze pichanie v bruchu sa zvysuje vzdy po jedle... velmi mi pomaha caj z lekarne "pecen a zlcnik" od fyto...

akinom007

ja mam momentalne uz 2-ty tyzden podobne tazkosti ako autorka plus zvysenu teplotu 37,2 , zacalo mi to cca 2.9. kedze som 7.9. odchadzala na dovolenku stihla som ist len ku obvodnej na kvr -vysledky boli dobre z krvi nezistili zapal ani nic, dovolenku som prezila viac menej bez bolesti a teploty teraz sa opat citim horsie som objednana na sono + behnem aj gynekologovi a potom budem ziadat test an helico...

Sestricka- R

Mile kocky- pacientky, snad ste uz pochopili, ze liecit cez pc sa skutocne neda. Aj amaterka musi z tychto rad a diagnoz pochopit, ze bolesti brucha mozu mat rozne priciny. U niekoho je to z dovodu celiakie, alebo zlcnikovych problemov, alebo zaludocnych atd. Viem, ze sa nikomu nechce chodit k lekarom, ale rozhodne ak mate problemy trvajuce dlhie ako jeden den, ci neznesitelne bolesti predsa len sa lekarovi nevyhnete. Urcite je to aj rozumnejsie ako pisat sem a porovnavat neporovnatelne. Vela chorob sa na seba podoba a verte mi, ze keby mate nastudovane vsetky diagnozy tak vase problemy by sa hodili aj na obycajnu virozu, aj na zhubne- nadorove ochorenie. Netreba sa bat doktorov, nie vsetky vysetrenia su bolestive. Rozhodne lekar ma viac moznosti: odbery, pohmat, poklop danej oblasti , rtg vysetrenie, sono atd....
Samozrejme prevencia nadovsetko- zaklad je v strave, vyberat si zdrave, nezavadne potraviny a vhodne ich pripravovat. Aj auto potrebuje udrzbu, tak preco nepristupovat aj k sebe zodpovednejsie?

Blondula

mne po vysadeni probiotik sa tiez vratili "traviace" tazkosti.teda hlavne skrkanie v crevach,bublinkovanie,nafuknutost.takze asi zase len pekne do lekarne pojdem a zacnem ich brat...

Belo23251106

Dobry den chcem sa spyat priatelka ma neustale bolesti v zaludku bolest opisuje silnym tlakom a narazovym krcom mava to pravidelne uz niekolko mesiacov do tyzdna aj 3-4 krat neznesitelna bolest hlavne vecer toci sa jej hlava ma zavraty lekari jej povedali ze to je psychycke a ze je vporiadku ďakujem